Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen BMW-t vennétek első...

Ti milyen BMW-t vennétek első autónak (ami vállalható is)?

Figyelt kérdés

1,5 éve van jogsim ,ehhez képest sokat vezettem és szeretnék beruházni egy első (saját) autóra az új 320d-t néztem ki de árban az nekem túl drága és eleinte igencsak utáltam ezt a márkát de azóta eléggé beleszerettem ezért is ilyen márkájút szeretnék. Nyilván használtban gondolkodom az ára maximum 5,5-6 millió legyen . És lehetőleg ne fogyasszon 10 fölött :D Ha automata váltós lenne az volna a legjobb.

Aki jobban ért hozzá milyen modelleket javasol?



2015. jan. 16. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jól van kisfiam. Menj, nézd tovább a Verdák című mesefilmet, aztán aludj egy nagyot.
2015. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

barmilyen BMW vallalhato, kiveve a logo belu, kettobol osszerakott bontoszokevenyeket.


Ugyhogy vegyel olyat ami tetszik. Nyilvan ha nincs csalad akkor valami ketajtost :)

2015. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

én ezt venném a helyedbe : [link]


[link]

2015. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a belinkeltek közül az első az pont a vállalhatatlan kategória. :) 30 évnél öregebb autó? Akkor már inkább valami old timer :)

Vegyél minél fiatalabbat.

2015. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem 20 éves a kérdező, hanem 30 körül lehet, ha 5.5 - 6 millióért venne autót. Csak későn kezdő. Az 1.5 év gyakorlat akkor sem sok idő, mégha ahhoz képest sokat is vezetett. Ha 50-100e km nincs meg, akkor nem beszélhetünk nagy gyakorlatról. Ezért ajánlom, hogy vegyen egyelőre egy olcsób, de viszonylag fiatal Cruze-t, mert ha az törik össze, nem lesz olyan drága mulatság, mint egy 6 milliós autót törni,


Én akkor inkább egy Chevrotet Cruze-t vennék:

[link]

[link]

Nagyon jó árban vannak, olcsók, jól felszereltek, erősek, megbízhatóak, jól néznek ki. Itt már nem forgalmazzák őket, de alkatrészellátás van rendesen és tudják őket szervizelni, olcsóbban, mint a BMW-t. Best buy.

2015. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ha 320D-vel szemezel ilyen árban az előző generációs E90-es BMW-ket lehet megvenni esetleg ezek coupe változatát E92, ami dögösebb, viszont cserébe "csak" 3 ajtós.


Ezzel a motorral meg sem fogod közelíteni a 10 literes fogyasztást, nekem is E90-esem 2 literes dízel motorral és átlag 6,5 litert eszik sportos vezetés mellett.


Amúgy nyugodt szívvel ajánlom, jó kis kocsi.

2015. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit a hármas belinkelt, az 30 éves, és 2.5 milliót kérnek érte.XD Eszedbe ne jusson ilyen becsszóra felújítottat venni.Ha olyan jól sikerült a felújítás, akkor miért adja el? Miért nem meri megadni a pontos címét? Hogy ne lehessen hol reklamálni?
2015. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ötös, a kérdező világosan fogalmazott, hogy Bmw-t akar. Erre elkezdesz más típusokat linkelni.
2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az se normális aki 2,5 milláért megveszi azt a belinkelt BMW-t.
2015. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!