Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen BMW-t vennétek első...

Ti milyen BMW-t vennétek első autónak (ami vállalható is)?

Figyelt kérdés

1,5 éve van jogsim ,ehhez képest sokat vezettem és szeretnék beruházni egy első (saját) autóra az új 320d-t néztem ki de árban az nekem túl drága és eleinte igencsak utáltam ezt a márkát de azóta eléggé beleszerettem ezért is ilyen márkájút szeretnék. Nyilván használtban gondolkodom az ára maximum 5,5-6 millió legyen . És lehetőleg ne fogyasszon 10 fölött :D Ha automata váltós lenne az volna a legjobb.

Aki jobban ért hozzá milyen modelleket javasol?



2015. jan. 16. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bmw közül csak vállalhatóak vannak szerintem :D

amm szerintem fogyasszon 10 felett is néha de akkor adja is az élményt, de ha normálba megyek akkor fogyasszon úgy 8 körül, és hagyd a 320d-t mindenkinek az van de egy bmw-hez szerintem szomoru egy 4 hengeres diesel motor, nem az az igazi élmény motor bele.

Én egy Bmw E46 320i-325i-330i-t vennék sor 6 os benzines, nagyon jó , és nem kell 5 millió hozzá. 1,5-2 millió körül vannak tényleg jó állapotúak, automata meg nem is értem az meg vicc :D automata váltó felejtsd el gyorsan ezt az őrültséget.

Ha automata váltó, kevés fogyasztás, akkor meg nem a Bmw a te autód. Inkább nézz valami mást akkor szerintem.

2016. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!