Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206+ vagy Hyundai i20?

Peugeot 206+ vagy Hyundai i20?

Figyelt kérdés
Uj autot vennek, ketto kozul valamelyiket. Fiatal csaj vagyok. Melyik a jobb?
2010. ápr. 12. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Népítéleten még nem írtak az i20-ról. Én a 206-ot ajánlom, bár nem vezettem i20-at. Lehet viszont szerviz szempontjából jobb a hyundai.
2010. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BeerHunter ***** válasza:
68%
Egyértelműen Hyndai szerintem. Ha nincs garázsod, akkor pözsó, mert akkor a szervizben állhat:)
2010. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Hyundai az japan auto? Vagy milyen?
2010. ápr. 12. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:

koreai

peugetot franci...1hét használat 2hét szerviz...hundayról nincs tapasztalatom

2010. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
off: gyártják még a 206-ost vagy visszamennél az időben? újjonnan csak 207-est kapsz..
2010. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hyundait nem vennék. Valamiért nem bízom a régebbi korreai autókban.

Peugeotom van. Az elején semmi hiba, aztán 6. évnél kb. mindennel baj lesz, ami elektromossággal operál. Kiégeti az izzókat, rosszak a kapcsolók, kontaktos foglalatok...

Már gondolkozom azon, hogy az egész autóban felújítom az elektronikát, mert valami mindig előjön. Ez viszont nem olcsó. Ezért én francia autót nem javaslok!


Az viszont tény, hogy a motor az nagyon jó! Meg minden más. Édesanyám használta régebben a kocsit, mindenféle karbantartás nélkül, és semmi hiba! Csak a kopó alkatrészek. Tehát cserben még nem hagyott soha, azóta már karban van tartva. 4 év alatt 170e km szerintem nem kevés. De elektronika az nagyon gyatra szegény franciáknál még!

2010. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 16:40

Még gyártják, de 206+ néven fut és asszem az eleje 207-es a hátulja meg ránc-felvarrt 206-os :D Igazság szerint nincs értelme ennek a típusnak a 207-es mellett és az értékesítő sem tudott értelmes választ adni erre.


Nálam 10 év alatt elektronika soha nem jött elő, csak a kopó/fogyó alkatrészek (szokásos).


Első voltam.

2010. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6. évnél, szerencséd volt!Nekem 1,5.-nél beszart.első héten kipotyogott pár csavar vhonnan, biztos jól bentvoltak:S
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!