Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tarthatom meg a német...

Hogyan tarthatom meg a német rendszámot a magyarországi regisztrálás után?

Figyelt kérdés
Találkoztam már több ilyen esettel, hogy szlovák német stb autókon az eredeti rendszám van, de magyar illetékek és biztosítás van rá fizetve. Hogyan oldható ez meg?
2016. jún. 6. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy mit fizetnek rá oylankor ha külföldi a rendszám az pont azért van h ne mo ra kelljen fizetni.
2016. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lehet ne vissza kérdezzünk. Megkérdeztem, de nem volt hajlandó elárulni hogyan csinálta.
2016. jún. 6. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak tippem van: fizesd ki az éves teljesítmény adót, es regisztráltasd be az okmányirodaban, de mivel otthon a kulfoldi rendszámot a barmok adocsalasnak tekintik, nem biztos, hogy ez az út járhato.


Németországban is, ha kifizeted az éves adót, kiváltod az Umwelt-Plakett-et, akkor a magyar rendszámos autót sem szokták zaklatni, ezt tobb kollegam is igy csinalja idekint.

2016. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!