Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ekkor rajongás a...

Kisvuk29 kérdése:

Miért van ekkor rajongás a német autók körül?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim lenéznek mert swiftem van

Aztán meg nyálaznak neten a 4es golfra meg az e46ra

Minden utcasorkon van ezekből legalább egy...

Videókon csodálkoznak hogy ez ennyit meg annyit forog míg a tdi nem

A kis ezres swift is túl forog hatezren nem tudom mi olyan nagy ebben

A twin camek 9 ezreket is tudnak

Meg egy négyes golf árából annyi japán gép kijön ami egyedibb de csak arra nyálaznak nem értem mi olyan jó a német autókban

Ültem már nem egyben de én sose a beltér anyagai szerint választok :D


2016. máj. 26. 11:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%

Mert aztán egyes Swiftből nincs annyi, mint a szemét igaz?:D


Egyébként egy Golf árából ugyanannyi egyedibb német kocsi jön ki, mint ahány japó.

De gondolom általános iskolások lehettek, ha a max fordulatszámra izgultok.


Egyébként szimplán mert jók a német autók. Ezt lehet cifárzni, általánosságban jók, sokkal könnyebben elérhető hozzájuk minden, mint a japánhoz. Akár alkatrész, akár tuning, akár információról van szó. Németül többen tudnak mint japánul, a márkák sokat tesznek, hogy építsék a márkához tartozás extra feelingjét még a csóróknak is.


Egyébként a japánok sincsenek lemaradva a némethez képest. A szimpatizálás jobbára egyéni emocionális megfontolásokból jön.


(vagy mint esetetekben a gyermeki lélek megvezetése idősebbek által)

2016. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Divat.
2016. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

A ciki hogy nem általános

De tényleg

Nem a swiftet mondtam egyedinek de ahhoz képest hogy mindenki sír mindenhol N rendszámos BMWk meg VWk jönnek velem szembe :D

Lehet velem van baj de most lenne kb 1 millióm autóra vennék mondjuk subarut nem golfot

De lehet velem van a baj hogy nem állnék be a sorba

Meg mikor azt mondják hogy a toyoták nem olyan megbízhatóak mint a vw :D

Persze...

2016. máj. 26. 12:00
 4/29 anonim ***** válasza:
8%

Ennél már csak az jobb, amikor arról megy a vita, hogy a metál jobb vagy a hiphop.


Bakker, neked ez tetszik, nekik az, nem teljesen mindegy?

2016. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen hülyeségen általában csak a kölykök vitáznak hog ymelyika jobb, ha meg egy papiron 18 feletti egyén is teszi, akkor bizonyítja, hogy csak papiron annyi amennyi.


Felnőtt ember meg azért vesz X autót mert az tetszik neki, és tesz rá, hogy másiknak mi arról a kocsiról a véleménye, hisz saját maga használja nem más.

2016. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam velük foglakozni de ezt a hypeot nem tudtam eddig megérteni :D
2016. máj. 26. 12:11
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

A német autók íránti rajongás abból fakad hogy anno a KGST idején a sok autopotló autó(lada moszkivics zasztava wartburg trabant stb...) mellett a minőséget az a néhény bejutott német autó adta ami szürkeimportból behoztak

Akkoriban egy bogárhátú menő autó volt.

Akkor rögzödött be a magyar agyakba hogy a minőségi autó a német autó.

pedig hát a német autó ugyanolyan mint a többi.

És visszatérve a kérdező által említett példára:

Nem érdemes két olyan autót összehasonlítani ami nagyon nem egy kategoriába tartozik

Vagyis swiftet golfal meg BmW vel nagy butaság összemérni.


És egyébként az hogy a legjobb autókat a németek gyártjak-e?

Háát ezen lehet vitatkozni.

Meg nem mindegy az sem milyen kritériumok alapján értékelünk

Ha a megbízhatóságot nézzük akkor messze a legjobb autókat japánban gyártják.

Ha más alapján döntünk más országok autói jobbak.

Ez szubjektív dolog.

Mindenesetre nem szabad egyx olcsó kisautót egy magasabb méretosztályba vagy más prémium osztályba tartozó autóval összevetni

2016. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Legmegbízhatóbb autókat átlagban szerintem a japánok készítik, és írom ezt BMW tulajként...
2016. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Elég csak annyit mondok a swiftemből átültem a németbe egyből királynak éreztem magam.
2016. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Beviz Elek ***** válasza:
76%

Mert nem rosszak a német autók és egy köpetre vagyunk tőlüj. Virágzik a használt hulladèk import. Fizetünk a szemétért.

Ha japán mellett èlnénk akkor azt sem tudnànk hogy milyen emblémája van egy BMW-nek, VW-nek.


Németországban pl jóval nagyobb a japán autók aránya mint japánban a németé, ez nem véletlen.

A közelsége miatt van az Eu-ban sok német autó, Romániában is rengeteg a Dacia.


Szerintem mindent elárul hogy az afrikai sivatagokban japán pick-upokkal rohangálnak és nem némettel. Jahhh, a németek egy normálisat sem tudtak csinálni, bocs :D

2016. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!