Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 25-25km ingázásra milyen...

Napi 25-25km ingázásra milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Dolgozni kéne járni vele a nyáron, után eladnám. Sajnos a busz ritkán jár, és így minden meló előtt két órával már ott kéne szobrozni, és fél órát várni utána, hogy hazavigyen. Azt már nem is említem, hogy az úton minden bokorban megáll így 40 percre növeli az amúgy 20 perces élményutat.

Az idő meg pénz.


Nagyon alacsony komfortos autók érdekelnek, amik beindulnak, elvisznek és haza is hoznak és ennyiből megállnak.


Robogóra gondoltam, de az eső nem barátja az ilyesminek :(, na meg városon kívül széthajtódnak. Mindenképp fedett alkalmatosságra gondoltam.


2016. jún. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt csak az a kérdés, mennyit szánsz rá, van-e egyéb szempont. Erre, amit írtál 100 ezer forintért is van autó, abban persze nincs légkondi. Arra ügyelj, legyen rajta műszaki.
2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomcatters ***** válasza:
Én a helyedbe egy japán kis ccm es szívó benzint vennék pl: régebbi corolla vagy mazda 323, nissan almera, honda civic ...stb
2016. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a nyáron kéne, én a robogót választanám. Egy autót, akár milyen olcsó is, rengeteg pénzbe kerül átírni, kötni rá biztosítást, megcsinálni rajta a kötelező szervizt. 3 hónapra hatalmas bukó autót venni. Azt a pár esős napot ki lehet bírni busszal is.


Ha mégis az autó mellett döntenél: kevésbé felkapott márkát keress, kis méretben és lehetőleg benzinest.

Például: Peugeot 205, Citroen AX, Renault 5, Skoda Felicia, Lada Samara.


Eladni nehezen fogod tudni, de legalább olcsó. Ha könnyen meg akarsz tőle szabadulni, akkor Golf 2 a te autód. A fiatal kölkök imádják, bár egy kettes Golf 2X-3X annyiba kerül, hasonló állapotban, mint a fentebb felsorolt, lenézett darabok.

2016. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyárra ne vegyél kocsit kapásból buksz rajta 60-70et, átírás és biztosítás miatt meg még amit esetleg költeni kell rá. Két hónap meló miatt nem éri meg. Robogó az jó ötlet lenne.
2016. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vegyél egy trabantot. Olyan, mint a luxus kocsi abból az időszakból, amikor még lovaskocsival hajtottak át a piroson.
2016. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megtartanam evkozbenre is, de a jozsoban van az albi, es ott meg fizetni kellene a kozteruleten valo rohasztast is, na meg ott azert normalisabb is a kozlekedes mint falun
2016. jún. 3. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ekkora téávra csak valami ksi benziens.
2016. jún. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem engedik, hogy bejelentkezz az albiba? Akkor kaphatnál kb. évi 2 ezer forintért parkolási engedélyt.
2016. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ford Fiesta, 1.3 benzin?

Haverom most adott el egyet 150 ezerért, az autó eléggé le van lakva, meg toronycsapágyat kellett cserélni, viszont teljesen rozsdamentes, a motorja és a váltója pedig olyan volt mint a Doxa. Egy ilyet én is eltudnék képzelni mindennapokra, nagyon megbízható. Ja és 5 litert evett.

2016. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!