Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig érdemes?

Meddig érdemes?

Figyelt kérdés

Hány éves korig érdemes autót venni alkatrész beszerzés szempontjából?

Nekem tetszik néhány régebbi (autó 80-90-es évek), de nem tudom lehet-e egyáltalán kapni (normális áron) alkatrészt.

Átlagosan hány évig lehet elérhető áron egy autóhoz alkatrészt beszerezni?


2016. máj. 30. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az autó korától függ elsősorban, hanem attól, hogy mennyi volt belőle az adott országban.

Ha írsz típusokat, hogy mik tetszenek, akkor lehet, hogy tudok segíteni, hogy melyik a legjobb alkatrész szempontjából.

2016. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami elterjedt volt azokhoz bőven amradt készleten, ami emg ritka auto, ahhoz még ujonnan is nehéz alkatrészt szerezni.
2016. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Tehát a gyakoriság számít. :(((

Az a baj a mostani autóm sem igazán gyakori (2002 mazda 323F), de tetszenek a még régebbi mazdák is pl ez a bukólámpás.


[link]


Egy régebbi volvó sem lenne rossz(felújítva persze), de azok sem gyakoriak. De lehet használom majd a mostanit, bár nem tudom 6 év múlva mennyire lesz nehezen hozzá alkatrész. Eddig szerencsére nem volt gond vele.

2016. máj. 31. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!