Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha gyerekként gyakorlok...

Ha gyerekként gyakorlok vezeni eldugott helyen földúton az majd segít a jogsinál?

Figyelt kérdés
Mármint a gyakorlati vizsgára gondolok
2010. ápr. 6. 15:11
1 2
 11/17 anonim válasza:

énis szoktam néha vezetni, már 7 éves koromtol tudtam most meg már kézifékkel kanyarodok stb...

csak a kreszt azt be kell magolni azt nem lehet gyakorolni.

2010. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, legalább a rutin jobban fog menni. Én a tanfolyam előtt már vezettem autót, nem közvetlenül előtte hanem mondjuk fél évvel vagy egy évvel előtte és kb 10 km-t tettem meg összesen.


Amikor az első rutin órán volt akkor megkérdezte az oktató hogy vezettem e autót. Mondtam hogy igen erre ő hogy akkor indítsam be a kocsit, tegyem egyesbe és induljak el, kezdjük csinálni a feladatokat.

Már ezzel hogy nem kellett elmagyaráznia azt, hogy a sebességi fokozatok hogy vannak az autónál, mi a kuplung(bár KRESZen említették) már egy órát megspóroltam.

Az aki úgy indult neki hogy még autót soha se vezetett, az előtte gyakorolta az oktatójával az elindulást és a megállást. Nekem az elindulást se okozott gondot mert dízeles volt az oktató autója, talán egyszer-kétszer előfordult hogy leugrottam a kuplungról:D

2010. dec. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát,én 13éves korom óta heti szinten vezettem a kisteherautónkat(erdő,mező,ide járj-oda járj...)

volt egy kis megszokásom hogy mit hogyan..

most novemberbe jártam vezetni,oktatóm néha nem örült ennek-annak...

de előnyös szerintem,mer kezelni tudni fogod az autót

2010. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szerintem nem az hogy baj de eldugott helyen nem annyira passzol...

hány éves vagy?

2010. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12
2010. dec. 30. 19:16
 16/17 anonim válasza:
Túl sokat nem segít, forgalomban vezetni teljesen más + az oktatóautó is más lesz, de önbizalmat mindenképpen adhat!:)
2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2011. jan. 1. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!