Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-400ezer között lehet olyan...

3-400ezer között lehet olyan dízeles autót venni ami normálisan bírja az autópályát és biztonságos is?

Figyelt kérdés
Kérem aki kötekedni akar az keressen másik kérdést.

2016. ápr. 1. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Kotekedes, ha azt mondom irrealis elvarasaid vannak?


400e alatt dizelt akkor vegyel, ha van a csaladban szerelo (vagy te vagy az), plusz karosszerialakatos, es ingyen jutsz alkatreszekhez. Ellenkezo esetben minden honapban varhato, hogy a szervizben all az auto 1-2 napot.

2016. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Dízelmotoros autót azért vesznek a cégek és a magánemberek, hogy sokat, akár évi 40-70 ezer kilométert menjenek vele.

Már négy-öt évesen is 100 ezer km, vagy még több eltérés lehet az öngyulladós és a benzines modellek futásteljesítménye között.

Használtan véve a dízelmotorok sokkal több kiadást tartogatnak, ha nincs szerencsénk.

(Különösen, az általad említett árkategóriában, mert ha valami olcsó, annak oka van...)

Tehát van, aki csak örül a bőséges nyomatéknak és az alacsony fogyasztásnak, mások azonban a többszörösét kifizetik javításra az üzemanyagon megspórolt summának.

És, a futásteljesítménytől függően, nem csak a motor használódik el, hanem a jármű egyéb részei is, pl futómű, elektronikus rendszer Stb...

2016. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert nem értek hozzá. Ha a válaszok alapján nem kaphatok ennyiért akkor elfogadom csak szerettem volna az itteni emberek véleményét is kikérni. Köszönöm a válaszaitokat!
2016. ápr. 1. 14:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Az alacsony fogyasztás miatt szerettem volna dízelt.
2016. ápr. 1. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, lehet venni régi Merciket vagy bármi hasonlót amik bírták valamikor a pályát. De amit ma 300-400 ezer körül veszel, az bontószökevény, nem biztonságos vele 100 feletti tempóval közlekedni, mert nem tudhatod, hogy mikor megy szét valami a futóműben például, és annak csúnya baleset lehet a vége.
2016. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Hányszor és mennyit mennél pályán?
2016. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régi mercik nem is a kis fogyasztásukról híresek. Tartósak, de pályán 7-8 litert megkérik.


Leginkább valami Polo, Golf körül kéne nézelődni,a zt már talán kapni ebben az ársávban elfogadhatót TDI motorral. Autópályára még a 90LE-s is tökéetes.

2016. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én megértelek, és azt tudom neked tanácsolni, hogy ennyiért nem érdemes diesel autot venni mert az kényesebb. Ennyiért biztonságos és autopályát biro keveset fogyaszto nincs. Csak pár kritérium teljesülhet.

Én egy benzines suzuki swift 1.3 ast vennék az birja a pályát 120-130 al és nem is fogyaszt túl sokat, lehet nem annyira biztonságos de autópályán nem sok baj lehet.

2016. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!