Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hola! A supernatural (odaát)...

Hola! A supernatural (odaát) impaláját keresem. Mivel annyira nem értek az autókhoz még, letudnátok írni róla minden adatot? Mert, ha egyszer lehetőségem adódik rá szeretnék venni egyet.

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
67-es Chevrolet Impala, de sanszos hogy idehaza nem kapsz ilyet, a piacon is csak egy 72-es meg egy 75-ös van.
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
USA-ban is ritkaságnak szmit mára.
2016. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hunbula ***** válasza:
72%

67-es, V8, 327-es motor, 4 hengeres.

Európában még nem hallottam, de USA-ban sokat megvettek nemrég és direkt a show miatt restaurálják őket, sok nagyon szép elkészült példány is van.

[link]

[link]

[link]

[link]

Kanadában ugye ott vannak azok, amelyeket a forgatáshoz használnak, ezen kívül van még pár amiről hallottam, és Ausztráliában is tudom hogy van legalább egy.


Egyébként gyűjtsd a pénzt, mert vagy megveszed valakitől aranyárban, aki már felújította, vagy veszel egyet, amit neked kell felújítani (már a roncsokért is szinte rengeteget kell fizetni, mert pont a sorozatbeli népszerűség miatt megy fel az áruk, és őrült sok pénz, alkatrész, szaktudás, szerszám és idő is kell majd, mire fel tudsz újítani egyet).


Ha továbbra is érdekel a téma, a Facebookon van egy csoport, Metallicar Owners, ott többen vannak, akiknek már van kész Impalájuk/ éppen restaurálnak / érdeklődnek. Van a csoportban elérhetően egy lista is azokról az Impalákról, amelyekről tudomásuk van.

2016. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boblevi válasza:
felmész ooyyo-ra és országonként átnézed én mindíg figyelem az impalákat 8 milióér patentot kapsz a 67-esből jó nem 4 ajtós de ugyan olyan mint az odaátban egybként alaktrész nem drágább mint egy szaros opelba csak a sok negatív ember akit a szerelő lerángat pénzel az nem tudja sok sikert énis tervezem a vételét ha lejár a hitelem
2016. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!