Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen kocsik első autónak?

Ilyen kocsik első autónak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. febr. 7. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 750-es BMW-t vezettem, akkor a szervószivattyú volt rossz meg a servotronic, jobbra alig lehetett tekerni a kormányt, plusz ha egyenesen mentél vele kicsit jobbra kellett tartani. A fék se volt jó, mert szinte rá kellett állni olyan erővel kellett taposni. váltó se volt tökéletes, motor viszont jó volt azt cserélték 400 ezernél, az akkori eladó szerint. Én 500 ezerért vettem volna meg, ha megvettem volna, de már elhasználták azt az autót. És több van benne, mint amit ír a km számláló, mert mikor behozták akkor is meg lett tekerve.

Viszont ha megcsinálták a hibákat, ennyiért jó vétel lehet, mert kasztnija rendben volt, meg végül is aki használta karbantartotta, csak hát a km meglátszik.

2016. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

....

11-re még kiegészítésként, hogy 2 éve mikor nézegettem az e38 750i-ket messze ez volt a legjobb állapotban, szóval... ha ilyet keresel, ennyiért nézd meg.

A többibe vagy a motor nem volt jó, füstölt, nem ment mindegyik henger, váltó hiba, szóval ettől csak nagyobb gondok voltak. 1,5-2 millió körül lehet most olyat kapni, amire nem kell egyből költeni, de még bármi lehet.


A mostani autóm pl. ma este romlott el, éppen haza hozott, befordultam, és elkezdett rángatni+check engine lámpa, nem megy mindegyik henger, rázza a kasztnit, holnap derül ki mi a baja. Fél éve vettem a mostani autóm, és messze nem a legolcsóbbat vettem, végig karban volt tartva, de ilyen nagyobb autóknál ez bármikor előfordulhat.

Nálam ez most lehet egy érzékelő, de lehet akár hengerfej hiba is, vagy átugrott a vezérlés... Azért írtam le, mert aktuális, na meg ha ilyen autót akarsz.. megveszed 500-ért de lehet egy ilyesmi javítás is annyi lesz. Nem ajánlom.

2016. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy van 7-800 ezred. Egy Toyota Avensis 2.0 D-4D a legjózanabb választás neked.
2016. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és segítségeket.

Viszont erről a kettőröl mi a véleményetek?

[link]


[link]

2016. febr. 7. 21:15
 15/15 anonim ***** válasza:
ezek mind tuningolt autók amiket már az előző tulaj szarrá hajtott szerinted ha olyan jó lenne miért adná el? biztos nagyon vigyázhatott rá.
2016. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!