Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak max 200K FT-ért?

Figyelt kérdés
a belső tér legyen nagy, mert nem vagyok egy kis ember. 200K-ért lehessen használtan , jó állapotút szerezni belőle
2016. jan. 30. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

suzukit:)


Bár ha tényleg nagy darab vagy akkor valami régebbi opel astrát ha még nagyobb darab vagy akkor valami közép kategoriás japánt mazda626 mondjuk vagy egy régi ford mondeot

Ezeknél már főleg a rozsda ami a sírba viheti az autot, ugyhogy arra figyelj hogy minnél kevesebb rozsda legyen

2016. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a mazda 626 tetszik, a ford már kevésbé.Én még a wartburgon gondolkodtam vagy a vw jetta 1-en
2016. jan. 30. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első generációs jetta asszem az 1 es golfal egy időben futott, vagyis 83 ig gyártották.

Nem igen hiszem hogy kapsz olyan állapotút ami alkalmas a közuti autozásra(több mint 30 éves)

A wartburg szintén felejtős, és szintén nem igen lehet belőle hasznéálhatót találni(a négyütemű meg nagyon nem jó)

Ez a két tipus már olyan régi hogy vagy szinte veterán állapotú vagy rom ami létezik még...

A veterán állípotúak drágák és nem igen eladóak, a rom autokról meg kár is beszélni.

Szerintem 20 évnél öregebb autot ne vegyél.

2016. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

200-ért kb mindegy, milyen márka, meg kell nézni az állapotát, beleülni, és ha kényelmes, megvenni.

Gázolajos ennyiért felejtős. Warbit kaphatsz, akár jót is, de nincs alkatrész hozzá.

F Astrából leéttebbet, viszont olcsó az alkatrész.

Skoda felicia esetleg, ha nem égő neked. Abból talán még találsz.

Bár én ha nem kaptam volna az első autómat, akkor egy toyota cordillát vettem volna ezelőtt 16 évvel, amit ki is néztem, de végül nem kellett megvennem.

Szóval nyugodtan vegyél olyat, ami tetszik, ennyiért leéled, aztán bontó. Akár a Mazdát is.

2016. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a wartburgra csak azért gondoltam, mert nekünk is volt régen, és az egyik ismerősöm ajánlott egyet egy idős bácsitól, 50k kilóméterrel, garázsban tartva, első tulaj, és tökéletes állapotban, nem mellesleg nagyon tetszik maga a kocsi
2016. jan. 30. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Wartburg több okból is felejtős: 4 ütemű alapból nem lett egy díjnyertes konstrukció, nem is sok marad meg belőle, a 2 üteműnél meg érdemes azt számolni, hogy mivel 2 ütemű azért nem fogja beérni 5 literrel illetve mindig számolhatod hozzá az olajat is mint költséget...
2016. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
valaki kifejtené jobban hogy a négyütemű wartburg miért olyan rossz?
2016. jan. 30. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kifejezetten rossz a Warbi, csak nehézkes az alkatrész beszerzése. Pl. a bontók már vagy 10 éve kidobálták az összeset, már át sem veszik, csak ha fizetsz. De pl. egy kuplung szett ára is kb. duplája a wareszhoz, mint pl. egy 1500-ös ladához. És persze az alkatrész nagykerek nem foglalkoznak már ezekkel,- még úgy sem éri meg nekik, h. a kocka ladát még mindig gyártják belpiacra a ruszkik, ergo alkatrész is volna- Hát még egy több mint 20 éve nem gyártott autóval.


Az 50E-t futott 20 éves autókról...hát nem is tudom.Az évi 2500km. Nem túl életszerű, de elméletileg lehetséges. A helyedben megnézném, ha jól megy, jó a váltó, kuplung, nem rohad sehol, és legfőképpen(!) szereted, akkor megvenném. Bár szerintem már kapható ebben az árkategóriában-vagy valamivel többért- sokkal inkább élmény-autó, mint a Wartburg.

2016. jan. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a warbit majd megnézem és ha jó állapotú akkpr megveszem.

alkatrészt is tudok szerezni hozzá, mert a közeli autóbontóban van warbi

2016. jan. 31. 08:47
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. a wartburgot fogom megvenni ha olyan jó állapotban van mint ahogy mondják.

alkatrész is van hozzá mert a közeli autóbontóban van egy warbi

2016. jan. 31. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!