Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autómat tervezem venni...

Első autómat tervezem venni 1000000-Ft körüli áron, milyen autókat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Teccik a Suzuki swift,Mazda 3.Mondjatok meg kocsikat,köszi.

2016. jan. 23. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
(tetszik*) Mondjuk Chevrolet Lacetti, Opel Astra G. Mazda 3-ból nem nagyon van Ennyi pénzért megkímélt példány, de ha találsz, akkor is csak benzines legyen, és nézd meg jól a kerékívek szeretnek rohadni. Swift nem rossz szerintem, mondjuk egy Lacetti mérföldekkel jobb. :)
2016. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én ennyi pénzért ezek között mazsoláznék:


Ha az eszemre hallgatok:

VW Golf, Seat Leon, Skoda Fabia


Ha menőzés hajt:

Audi A3, Audi A4, BMW 3, Mercedes C


Persze én full német autó párti vagyok szóval ezt vedd figyelembe. Ha nem lennék elfogult bártan ajánlanék valami jó japán vagy koreai autót.

2016. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit ajánlunk. Ha húszéves vagy, úgyis egy lepukkant BMW lesz a vége.
2016. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2005-nél régebbi kocsit nem akarok.
2016. jan. 24. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyuzz! Ez nem úgy megy, hogy mondjunk kocsikat. Te mondd meg, hogy mire akarod használni, hány személlyel, milyen távra, havonta mennyit akarsz menni, hány éves vagy, van-e családod, anyukád lánykori neve, stb.

Manapság ahány igény, annyiféle autó választható.

2016. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert mi a baj a 2005-nél idősebb évjáratú autókkal? nem évjáratot veszünk, hanem állapotot :) a 2004 decemberi lehet, hogy jobb állapotú, mint a 2005 januári. attól függ, milyen tulaja volt, mire használta, mennyire van karban tartva. lehetőleg magánszemélytől vegyél, legjobb az ismerős :) kérdésedre válaszolva az Opel Astra, Skoda Fabia, Ford Focus jó választás lehet, de nem írtad mire használnád, hányan, stb.
2016. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!