Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lenne ez első autónak?

Jó lenne ez első autónak?

Figyelt kérdés

[link]


a kérdés adott, jöhet hideg-meleg


2016. jan. 29. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán. Öreg egy kicsit már. Eselteg egy golf 4-es
2016. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kifogástalan!!! És megnyerted a hét legértelmesebb kérdezője címet az autók, motorok kategóriában!!! Végre valaki, aki nem V12es 90es évekbeli felső kategóriást szeretne 4kilóért.


A 3as golt tdi-t, pedig kár ragozni. Nyugodtan mehet első autónak mindenféle szempontból.

2016. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez valóban PD, nem kell tőle fosni. A PD elemmel lehet gond, de urbán legend, hogy szopóroller.
2016. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy pozitívum szerintem, hogy még klíma is van benn, és a tulaja elég sok dolgot kicserélt a gyárinál jobbra. A motor is nagyon jó, a világ végére el lehet vele menni, az egyetlen dolog, amit nézni kell, az a rozsda.
2016. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

akkor mostmár tudom igazából mire kell figyelnem :D

a rozsdától bevallom nagyon félek, de szerintem hogyha nem a szabadban fog állni egy darabig még nem feltétlen áll majd fenn ez a probléma.


köszönöm mégegyszer :)

2016. jan. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!