Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú és típusú...

Milyen márkájú és típusú autót érdemes venni első autónak?

Figyelt kérdés
Ugye fontos a biztosítási összeg, az alkatrész ha meghibásodik és kb 400-700 ezer forint közötti összeget tudnék rá fordítani. Mert az átírás + költség a vételáron.

2016. jan. 26. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképpen valami nagyköbcentis öreg németet. az itt a menő.
2016. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ford Focus
2016. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Minél nagyobbat, feketét, négyajtósat (esetleg kombi) és feltétlenül Audi, BMW, Mercedes vagy VW legyen. Ja, és dízel, mer' az az igazán menő. Kell alá nagyfelni, bele meg valami jó hifi. Csak ilyet szabad venni, hogy a szomszéd is lássa: van bőven mit a tejbe aprítani. Karbantartásra ne tegyél félre, mert ezek sosem romlanak el, az átírást meg majd megoldod, ha megjön a fizetés. Legfeljebb nem írtok szerződést az adásvételire vagy megveszed üzembentartóival.
2016. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De úgy tudom, hogy amit megspórolok a Diesel fogyasztásán azt sokszorosan kiadom ha a porlasztófej cserére kerül a sor vagy adagoló vagy bármi más elromlik.

A benzinesen meg a gyertyákon kívül nem sok minden romolhat el. És persze a Diesel a bejáratás is fontos, hogy hogyan járatták be.

2016. jan. 26. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Mindegy milyen csak 1.9 VW TDI motor legyen benne. Ha törött a szélvédő, keresztbe áll a kerék vagy rohad a rozsdától a kasztni ne tántorítson el! A lényeg a 1.9 TDI!!!


Igazából ha az nincs, akkor talán egy duálmotoros 1.0 Suzuki Swift is jó lehet. De csak ha szinkronban van a váltó a két motorral. Ez nagyon fontos!

2016. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És amit a meghibásodásra írtam arról mi a véleményed? Illetve mennyire öreg autót érdemes még megvenni? 20 évnél régebbit?
2016. jan. 26. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 700 a plafon, akkor olyat 500-at szánnék helyedben max kocsira. 100 elfog menni átírás+kötelező (talán kijön belőle) meg egy 100-ast eltennék a rendbetételére meg az alapdolgok cseréjére. Én legalábbis így próbáltam beosztani a pénzt mikor fél misiért vettem kocsit és többé kevésbé sikerült is.
2016. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megnézed mennyi a lóvé, megnézed melyik tetszik = megveszed. a mai autókban olyan segéd rendszerek, elektronikák vannak, hogy egy 500 lóerős autót is kordába lehet tartani. nem váltasz fel, nem nyomod neki és el lehet pötyögni egy porscheval is.
2016. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Ami fontos hogy ne kiskocsit vegyél, ne legyen kismotoros, mert utána ha beülsz egy erős autóba beszarsz.
2016. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.9tdi betekert fustcsavarral!!!!

Nagyfelnivel!!!!

2016. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!