Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus gyari magno. Adtak...

Tibibubu kérdése:

Ford focus gyari magno. Adtak hozzá kodot is de nem jo. A magnon találtam egy számot az pedig:M338255. valaki kodot hozzá?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 19:27
1 2
 11/13 khhmkhhm ***** válasza:
akkor sajnos csak adtak 1 kodot,hogy nelegyen furcsa hogy nemkapsz kodot :/ nem ez az elso alkalom,hogy ilyet "hallok".. az a radio kuka...az a kod lopas ellen van..ha ujabb radio akkor nemlehet "feltorni" mert leved a rendszere..egyszer probaltam kiszedni a milyenkbol a kodot,de letiltott a radio es azota felkapcsol de se kep se hang :D csak vilagit a bekapcsolo gomb. Szerintem kosd le az aksit meg 1x es aztan probald meg beirni a kodot,hatha csak atbaszott neki kicsit.
2016. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugye úgy írtad be, hogy az egyes számmal az első kódot, a kettessel a másodikat, stb... majd a végén nyugtáztad az ötössel?

Van egy halom kódgenerátor a neten, sőt a play áruházban is...

2016. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
megoldodott a problema....
2016. jan. 30. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!