Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swiftben (3 ajtós) hol...

Suzuki swiftben (3 ajtós) hol található a hátsó hangszoro? Elvileg a hátsó ülés melletti karpitban van. De nem lattam ott vezetéket. Hatul a csomagtartóban ott se találtam vezetéket. Hol is van a helye igazából es hogy hol találhatók a vezetékek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto hogy nincs is benne, ha valami fapad- modellt sikerult megvenni. Mondjuk egy evjaratot azert irhattal volna...
2015. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 2000-es évekbeni kinézetű swift, akkor hátul a kalaptartó 2 oldalát tartó műanyagban van.

Ha jól rémlik, akkor max 10cm-es fér be. Oválból pedig 10x15cm-es.

Szintén ha jól tudom, akkor csak abban van behúzva a hangszóró vezeték, amelyikben van/volt hangszóró.

2015. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es!


Én nem rég vettem 99-es modellt, gyakorlatilag semmi se volt bekötve csak annyi ami addig használva volt (hátsó ködlámpa és csók)


Vettem rá ködlámpákat előlre, bele rádiót + hangszórokat és a szerelőnek gyakorlatilag mindent be kellett kötni, semmihez sem volt áramkör. Az első ködlámpához még relé is kellett, mindezt úgy, hogy hátul már volt és működött is.


A rádió is úgy lett végül bekötve, hogy a slussz kulcs kivételével nem kapcsol ki, ez még egy elég súlyos bekötési hiány, fogok is szólni szerelőnek.


Amúgy bele lehet tenni nagyobb hangszórokat is hátra csak azt külön fel kell csavarozni a kalaptartóra, külön csavar menetet kell belefúrni. Viszont előre nem, elől egyezni kell a méretnek.

2015. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 jól írja.


[link]

itt láthatod két oldalt, hol lenne a helye.

2015. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
97 az évjárat szana szét szedtem es az istennek nem találtam kábelt..
2015. dec. 29. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert Neked kell bele tenned.
2015. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!