Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus gyari magno. Adtak...

Tibibubu kérdése:

Ford focus gyari magno. Adtak hozzá kodot is de nem jo. A magnon találtam egy számot az pedig:M338255. valaki kodot hozzá?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 19:27
1 2
 1/13 khhmkhhm ***** válasza:
minden radionak csak 1 kodja van...mindegyiknek mas. Tehat senki nemtud neked kodot adni..annak kellene jonak lenni amit adtak hozza
2016. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én azt értem de még sem jo.pedig németben vettem és nem autokereskedésbol.most vinném haza elég szar lesz zene nélkul.
2016. jan. 29. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:

A száma alapján elő lehet szedni a kódot, talán program van erre - de én nem férek hozzá ilyesmihez.

Talán jön valaki, aki tudja mit hogyan. Vagy nézz körül a neten, hátha találsz valamit mondjuk angol oldalakon.

2016. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minél többször ütsz rossz kódot,annál később fogja engedni ,hogy újat üss be.Órák is eltelhetnek,mire engedi a következőt,majd letilt.4 jegyű a kód ,10 000 lehetőség.Csak a saját kóddal fog működni,kuka ha nincs gyári.
2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Még márka szervizben letudják kérni magnó alapján,ha tudod igazolni a tulajdon jogodat.
2016. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szerintem a magnot nem tudom igazolni.az autot igen es szerintem a sajatja van benne.2 helyen is fel van tuntetve a kod de megsem fogadja el.A 8-ik probálkozásnál tartok.tudom a 10-nél kuka
2016. jan. 29. 21:18
 7/13 khhmkhhm ***** válasza:
nemlehet hogy a radio valamelyik szamot felcsereli?? pl. mint egy billentyu ,vagy masik lehetoseg vidd vissza a kereskedohoz es kerdezd meg tole hogy miert csinalja ezt a radio? De eddig mukodott a radio?
2016. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen mukodott.kifogástalanul.2 napja aksi ki töltöre,es ugye utana kéri a kodot.Már hivtam a kereskedöt ö pedig az elozo gazdáját,de semmire nem jutottunk.azt mondja az a kod amit adtak hozzá.Hát érdekes.azt hittem valahogy ezt meg lehet oldani.Itt németben meg nem szeretném servizbe vinni.
2016. jan. 29. 21:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Elviszed egy autórádió szerelőhöz, és egy perc alatt kikódolja.

(Nekem is volt ilyen gondom,kb. 2ezret fizettem érte.)

2016. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 - küldtem privát üzenetet, olvastad?
2016. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!