Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Ladások annyira istenítik az autójukat?

Figyelt kérdés
Sőt egyenesen fostalicskának titulálják az összes más autót. Nem akarom fikázni a Ladát, de ha nekem csak ilyen kocsira futná nem vagánykodnék vele. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan példányok is melyre milliókat költöttek és vfts meg szuper meg minden, de az egy más kategória. Én a hétköznapi ladásokról beszélek.

2016. jan. 18. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz, amiért az elvetemült nímettótósok, a Honda-bolondok, a Swift-huszárok és a "csak a zamcsi vényóc" baráti kör tagjai is felsőbbrendűnek tartják a maguk autóját minden másnál. Van, aki képtelen felfogni, hogy az autó nagy értékű használati tárgy, helyette az önkifejezés eszközének gondolja és ezzel kívánja megmutatni, hogy ő tudja a tutit.
2016. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A kisebbségi komplexus csodákra képes........tisztelet a kivételnek!
2016. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a BMW-sek istenítik a autójukat? Vagy a Suzukisok? Egyszerűen márkahűek. Suzukisként mondom: a Lada egy megunhatatlan szép autó. Minden autónak megvan a maga szépsége. Ennyiből, ki vesz Fiat Multipát? Akinek kell a nagy hely. Ki vesz Suzuki Altót ? Aki sokat jár városba.
2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Steinberg !!! Szívemből szóltál, én Swiftes vagyok és flusztrál is, csak azzal nyugtatom magam, hogy olcsóbb egy picivel a alkatrész mint egy Audihoz vagy egyéb presztízs márkához. Na meg az is, hogy EÜ dolgozóként nem engedhetem meg magamnak, hogy másik autót vegyek.
2016. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
100%

Engem az jobban zavar mikor el jön a tél aztán olyan emberek is hirtelen ladamániások lesznek akiknek aztán semmi közük nincs hozzá.

Mintha csak törvény írná elő hogy télen ladaimádónak kell lenni miden második fiatalnak.

2016. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, olcsó, régi autó, amivel mára élmény lett kocsikázni, a modern autókból átülve élmény a morajlás, egyszerűség, stb. Amúgy én nem találkoztam ilyen elvakult Ladással még, szerintem nem olyan elterjedtek. Nyilván akinek csak egy Ladára futja, próbál mindenféle érveket hozni, hogy miért is a Lada a király, de beismerik, hogy lassan csak hobbira jók.
2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam ilyen Ladással. Egyébként ez minden típusnál előfordulhat.

Nekem is volt Ladám, szerintem az egyik legjobb autó. Régimódi, hátul hajt(!), még nagy élvezet vezetni, nem úgy mint az új autókat. Két hete vezettem egy új M5-ös BMW-t (F10). Teljesítménye valami brutális. Ez élvezetes is volt 10 percig, utána halál unalom :(

2016. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy általánosítás. Egyszerűen szeretik az emberek amijük van, és amire fussa..


Nekem több ladám volt, agyonvághatatlan, végtelenül egyszerű, jól szerelhető, nagyon kitalált autó...

...de elég volt..

....most egy japán automata váltós sportkocsim van , mégsem szólom le a zsigulit, sőt a ladát sem...

imádtam a hóban dobálni a farát.


kinek a zsiguli, kinek a bmw, kinek egy amerikai vényóc..

Például távol európától egy hatalmas amerikai oldsmobile volt a szolgálati kocsim..felejthetetlen az a röfögő hang, és a hajóméret...


itt a gatyámat enné meg...


szóval a hétköznapi ladások inkább hősök...megérdemlik a tiszteletet.


szerintem.

2016. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy olcsón hozzá lehet jutni, de ennek eszmei értéke van, amint már az előző válaszolók céloztak is erre. Ez lehet az oka annak, hogy felsőbbrendűnek érzik magukat. Egy modern autót már nem is kell vezetni, mert megy "magától", ha értitek mire gondolok...

A Ladánál van némi kihívás, amikor vezeted és nem kell 250-el menned ahhoz, hogy érezd a sebességet.

2016. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Otthon meg tudod csinálni ha valami baja van. Karburátoros motor, benzin szag, szivató.

Hátsókerék hajtás, meg megvan benne a "bugi".

Azért a zsiguli váltó az egy jó dolog.

Ahogy előttem mondták: nem kell ahoz gyorsan menni vele hogy élvezd.

2016. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!