Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért adják el a emberek a...

Miért adják el a emberek a autójukat olyan indokkal, hogy"külföldi munkavállalás miatt"?

Figyelt kérdés
Napokba nézem a eladó gépjárműveket mivel vásárolnék egyet épp azért mert később a vásárolt autóval mennék ki munkát vállalni. Most akkor mi van? Kinn nyugaton sokat kell fizetni a magyar okmányokkal rendelkező autókért?

2015. febr. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl Angliába nem szerencsés kivinni a bal kormányos autót. Ha ott dolgoznék akkor én is eladnám az autómat.

Van aki még Németországba se megy ki autóval.

2015. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mert eladod mondjuk 800 ezerért aztán már van miből kimenned, mert Telekocsival kivisznek mondjuk 50 ezerért, 200 ezer elmegy szállásra, 50 ezer kajára meg úgy is kell valami baszas még.

Plusz nem árt, ha van kis takarék, mert ha nem fizetnek ki akkor haza is kellene jönni.

2015. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert ha azt írná oda, hogy 2x volt már az az autó totálkáros és azért olyan olcsó, akkor a kutya se venné meg.
2015. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
gondolom az meg sem fordult a fejedben,hogy talán azért mert külföldön vállal munkát,ahol miután bejelentkeztél egy lakcímre ketyeg az óra mert pár hónap türelmi időn utám muszáj vagy ottani rendszámos autóval közlekedni!ha nem megbüntetnek!
2015. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

mert maceras kivinni. Ausztriaban, Nemetorszagban sem hasznalhatod a magyar rendszamu autodat egy adott idonel tovabb, utana helyi rendszamot kell ra tetetni, jobban jarsz ha eladod otthon az autodat, es kint azon az aron veszel egy hasznaltat, meg jobb kocsid is lesz.


En is eladtam a magyar rendszamos kocsimat, aztan vettem egy jobbat itt kint.

2015. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már értem,fontolóra veszem,hogy itt vagy kinn vegye e autót... de szerintem kinn tényleg jobban járok,valami öreg nyugdíjas bácsitól venni egy Opelt azért kicsit jobban hangzik mint itt ugyanannyiért egy kreténtől valami presztizs márkát ami már a végét járja...


Köszönöm a válaszokat mindenkinek jár a pozitív értékelés zöld pacsi formájában.

2015. febr. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!