Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó hidegen fullad, melegen...

Robogó hidegen fullad, melegen nincs alapjárat?

Figyelt kérdés
Van egy kymco dj motorom, hasonló blokk van benne mint a Honda Dio-ban. A motor hidegen szépen jár alapjáraton, de ha huzok neki gázt lefullad, melegen viszont szépen megy, rendesen kipörög, de akkor egy kis alapjáraton járás után leáll, és akkor már nehezen tudom újra beinditani. Karburátor, tank tiszta új benzincső, szivatót probáltam másikat azzal is ezt csinálja.

2015. dec. 30. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van egy kymco dj motorom, hasonló blokk van benne mint a Honda Dio-ban."


Nagyszerű. A Dio egy őskövület már, mert a Honda már vagy 15 éve nem gyárt utcára 2 ütemű motort. Persze ettől még nem rossz a konstrukció, na de ehhez csak hasonlít (nem tudom miben) ez a kínai remekmű.


A kérdésre azt tudom csak válaszolni, hogy karburációs gond lehet, de egy karbis motornál nem rendkívüli dolog, hogy hidegen gázra fulladozik.

2015. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak az a fura hogy amikor idekerült akkor nem voltak vele ilyen gondok. Amúgy csak a karburátor különbözik.
2015. dec. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!