Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3-as,8 szelepes Suzuki...

1.3-as,8 szelepes Suzuki swiftem alapjáraton mintha egy pillanatra megállna, kihagy. Le nem áll, csak kihagy. Valaki tálálkozott már ilyesmivel?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor haldoklik, cserére érett.
2015. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapjárati motornak semmi köze a kihagyáshoz mivel az az alapjáratot szabályozza és nem a gyújtást. A kihagyás általánosságban a a hibás gyújtás miatt van. Menj végig a gyújtás alkatrészein és keresd meg a hibát. Ha nem értesz hozzá akkor vidd el szerelőhöz mivel könnyen nagyobb bajt lehet csinálni.
2015. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pont a gyújtás, ami nem csinálja ezt..akkor kihagyna máskor is. Nálam is volt ilyen, de idővel abbahagyta..az igaz, hogy próbálkoztam 100-as benzinnel is, lehet, hogy annak köze volt, nem tudom..a lényeg, hogy elmúlt a hibajelenség.


egyébként tudni kellene, mennyi is az az alapjárat, mert nagyon nem mindegy, hogy 650, vagy esetleg 800 a beállított..és milyen fordulatról hagy ki..

2015. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Suzkánál alapesetben 900.
2015. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben még nincs alapjárati motor.
2015. dec. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!