Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt szerinted olyanok...

Vannak itt szerinted olyanok akiknek komolyabb autóik vannak?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen újabb (nem 10-15-20 éves) Audik, Mercik, BMWk meg hasonlók.

Vagy ide inkább csak olyanok irkálnak akiknek ilyen átlagos olcsóbb autóik vannak?



2015. dec. 30. 12:37
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:

A válaszolgatásokból nem hinném hogy sok pénz folyik be, szóval ritka.


Nekem olcsóbbak vannak.

2015. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi számít komolynak?

Egy patent 14 éves E38 6-8 millió forint. Az már komoly? Vagy alapból sz @ r a 15 éves BMW? xDD


Nekem úgy rémlik van a válaszolók között olyan is akinek "komolyabb" autója van.

Ha valakinek mondjuk egy normálisabb '93-as E36 318i-je van az már ne is válaszoljon, még akkor sem, ha főállásban a Wallisban bujkál derékig az új X5-ben? :D

2015. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

8 éves Audim van, az jó? :D

Amúgy a különleges autó nálam az 1975-ös (40 éves, az már jó nem?) W116-os 450-es Mercedes. Teljesen használható állapotban vettem, és most télen illetve tavasszal teljesen rendberakom, de nem restaurálom, mert nem szoborautót akarok belőle, hanem járni fogok vele. Szerintem nem rossz kis autó, 4500 ccm-s, V8-as benzinmotor, és csomó extra van benne, olyanok is, amelyek még manapság is nagy dolognak számítanak.

2015. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt nemrég egy kérdés csak sajna most nem találom de ott volt egy figura akinek van CLS Merci, A8 Audi, M3 kabrió meg 2db M5 meg még valami:) Rakott be róluk fényképeket is. Tuti nem kamu mert az összes kép ugyanabban az udvarban készült meg volt vagy 5-6 garázs:)
2015. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár éve volt itt egy cégtulajdonos, aki a rendszerváltáskor valami gyárat privatizált. Valaki még találkozott is vele személyesen, hogy nem-e kamuzik. Mindig a Fideszt istenítette, aztán kirakták egy idő után. V10 Phaetonnal járt.
2015. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy kérdező, akinek céges autóként egy Panamerát utaltak ki, és arról kérdezett, hogy hogyan oldja meg a havi 400 000 Ft-os benzinköltséget, amíg meg nem érkezik a tankolókártyája.
2015. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Mi számít komolynak?


Számomra egy új Porsche 911 az komoly...

Van akinek egy zsír új Suzuki is komoly, mert egy élet munkája.


Mi számít olcsónak?


Nekem pl 1-2 milliós autó olcsónak számít.

Van akinek a 10 milliós autó is olcsó, és van akinek az 500 ezer is sok egy kocsira.

2015. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb autó szerintem nem biztos hogy komolyabb főleg a minőséget tekintve. Egy vadi új 2014 ford mondeót vezettem és nem éreztem semmi különöset. Egy 20 éves BMW ben több extra van és megbízhatóbb mint a mai autók. Recsegnek ropognak az újak hetente cserélgetik a szilenteket ha pedig kiakarsz venni egy pollenszűrőt le kell venned a gázpedált 1 órás munka :D
2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szántóvető ***** válasza:
100%
9-es ezt te sem gondolod komolyan.mármimnt hogy az új autók rosszak,a 20 éves prémium modellek pedig jobban bírják.
2015. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!