Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak BP. Környéki, komolyabb...

Vannak BP. Környéki, komolyabb lányok akiknek volna kedve ismerkedni? 17/f

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék, ha szimpatikus az illető akár találkoznék is vele. Voltak személyes gondjaim, több szempontból is amik eléggé kihatottak rám, és jelenleg úgy érzem, hogy semmi mást nem szeretnék, csak szeretni valakit. Talán ezzel akarom bepótolni a dolgokat, de tényleg úgy érzem, hogy ha lenne egy lány akit őszintén tudok szeretni, akkor ki tudnék teljesedni , és megtalálnám önmagam.(Hogy miért pont itt próbálkozok? Miért ne. Ennyi erről a véleményem. Itt is vannak értelmes lányok, lehet kifogok egyet. "Élőben" természetesen nem adom fel , csak még nem találtam senkit. Pech. 16-18 év körüli lányokra gondolok. Kicsit komolyabb kategóriában, akik azért nem minden héten váltanak barátot.
2014. szept. 1. 18:07
 1/2 anonim válasza:

Nekem írhatsz ha szeretnél :))

17/L

2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam.:)
2014. szept. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!