Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés jogsi nélkül elsőnek?

Vezetés jogsi nélkül elsőnek?

Figyelt kérdés
Na szóval akkor először vezettem először és 15 km utat tettem meg. Persze az egyik szülőm mellettem volt. És nagyon jól ment mintha lenne már 4 éve jogsim. Ezek szerint hamar meglehet a vizsgám forgalomból?

2015. dec. 20. 09:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja éa körforgalom, kisutcák, kereszteződés is volt.
2015. dec. 20. 10:00
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyes írási hibákért elnézést kérek. Ja és legközelebb csak akkor vezetek ha lesz jogsim hogy azért ne okozzak balesetet. Meg a rendőr el ne kapjon.
2015. dec. 20. 10:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Bátor dolog volt, de roppant felelőtlen. Legközelebb, ha gyakorolni szeretnél inkább tölts le egy szimulátort vagy keressetek egy forgalomtól elzárt területet, ahol gyakorolhatsz.
2015. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elkapnak a szülődnek is durrantják a jogsiját, sok eszetek van.
2015. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Persze meg van rá az esély.
2015. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudod kezelni az autót, nem jelenti azt, hogy forgalomban is megállod a helyed. Én is utólag jöttem rá. 15 évesen is már nagyon jól vezettem(kezeltem az autót), de mégis kellett tanulnom, hogy meglegyen a jogsi. Egy átlag tanulónál biztos jobb leszel, annyi előnyöd van, hogy nagy valószínűséggel meg lesz minden elsőre.
2015. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vizsgán azért vannak követelmények amiket biztos nem tartottál be a 15km-es út alatt és amit sok autós nem is tart be.
2015. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindent betartottam mert mondta nekem anyós ülésről hogy menyivel lehet menni meg stb
2015. dec. 20. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy jó érzéked van a vezetéshez az még korántsem jelenti azt, hogy már jó sofőr vagy. De ha levizsgázol mindenből elsőre és a kezedben lesz a jogsi, akkor sem. Utána még egy 15-20000 km és akkor jó leszel, persze az sem mindegy, hogy milyen körülmények között. Csak azért írom, mert én is ilyen voltam. Még jogsim sem volt mikor utánfutóval tolatgattam be szűk helyekre. Rutinpályán nem is volt probléma, de a város... az egy külön világ, majd meglátod. :D
2015. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10+éve van jogsim és már akkor vezettem mikor még jogsim se volt, de mai napig van néha meglepetés...

A vizsga meg más, mint a való élet, vizsgán sok makacs szabály van!

2015. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!