Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feltudok szerelni úgy régi...

Feltudok szerelni úgy régi típusú Suzuki Swiftre nappali menetfényt, hogy sosem láttam autót és szinte a motorháztetőt se tudom felnyitni?

Figyelt kérdés

Venni akarok a kocsinkra nappali menetfényt, de nem akarom a szerelőt terhelni ezzel. Szerintetek fel tudom én is tenni, ritkán szerelek kocsit.


A világítástól független áramkörre akarom kötni, külön gombbal a műszerfalon.


2015. dec. 19. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet az, hogy rengeteg olyan autót látok, amelynek tompított lámpával együtt világít a menetfény?
2015. dec. 21. 21:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos ők nem érdekelődtek hogy is szabályos beszerelni és csak úgy beszerelték a "lényeg, hogy működjön" alapon.
2015. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nappali menetfényt én is szereltem pont ilyen autómra és azóta műszaki vizsgán is voltam vele (KPM-nél!) ha gondolod és mé nem oldottad meg tudok segítséget küldeni abban is milyet vegyél-amit meg látsz hogy világítanak a a tompított világítással az nagyon is lehetséges mivel az enyém is olyan hogy helyzetjelzőként is használható az egy külön játékszabály hogy hogyan (erre vonatkozó minősítése kell hogy legyen és úgy kell bekötni) de én ezt a lépést kihagytam.
2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!