Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hahu-n mennyi idő után törölne...

Hahu-n mennyi idő után törölnek le egy hirdetést?

Figyelt kérdés

Már nyár óta keresem a megfelelő autót.

Találtam is egyet amit egy magánszemély hirdet, a kocsi elég jónak tűnik, viszont vannak rajta egyedi átalakítások.

Igényesen van megcsinálva, de ízlésficam az egész.Ráadásul a márka sem keresett.

Az autó a mai napig fent van, a műszakija 2016/12 hóban jár le, a hirdetés szövege szerint másfél év műszaki van rajta

(ez alapján május-június-július magasságában íródott a szöveg)


Már elsőre tetszett, leszámítva a külsejét, de úgy voltam vele,hogy inkább nem.Viszont most már azon gondolkozom,hogy elmennék megnézni, de egyenlőre csak gondolkozom.

Megtaláltam a tulajdonost a facebookon, dokumentálva van az autó átépítése, sok kép van róla.

Viszont a tulaj adatlapja szerint 2015 szeptemberében megkezdte tanulmányait Londonban.

Így valószínűleg nincs itthon.

Nos, ebből adódóan vagy eladta már az autót, vagy olyan szar,hogy senkinek sem kell, vagy nem fogadja az esetleges érdeklődőket amíg nincs otthon?

Nem tudom, de a hirdetés folyamatosan fent van, egyszer sem frissült, és jelent meg mint új hirdetés.

Lehetséges,hogy csupán elfelejtették levenni, vagy akkor törlődne ennyi idő után?


2015. dec. 17. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék erre a kocsira.

(és nem fogom megvenni előled)


két kattintás volt:

[link]


1 hónap után jár le

2015. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretném belinkelni, mert úgyis csak a savat kapom, arra meg nem vagyok kíváncsi.

Attól nem is félek,hogy megveszi előlem... :)

Köszönöm a választ!

2015. dec. 17. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkezdett érdekelni, milyen átalakított kókány peugeot lehet vagy netán egy húszon éves bmw össze vissza spoilerezve? :D Linket pls.
2015. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pusztán érdekel, mert én is tuning párti vagyok, dolgozom a kocsimon mindig valamit.


pusztán kíváncsiság.


Egyébként ha már az para hogy itt névtelenül mit írnak, hogy mernél vele utcára menni? Vagy csak az udvarban használnád?

2015. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még link sincs, de nézd meg a második válaszolót.Ezért nem is lesz.

Utcán nem érdekel,hogy mit mondanak, vagy a hátam mögött.Visszafogom alakítani,részben.

Ismerve az embereket, személyesen nem fognak semmi rosszat mondani, névtelen emberek véleménye meg nem érdekel, annyira sem,hogy elolvassam.

Szeretnék önálló döntést hozni, befolyás nélkül, ha valaki ideírja,hogy ez szuper vagy hogy ez szar, már az is befolyásol.

2015. dec. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!