Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a baj...

AggóDoom kérdése:

Szerintetek mi lehet a baj ezzel a bmw-vel? Egy oldalon találtam, ezt a hirdetést Nagyon rendben van a képek alapján

Figyelt kérdés

üdv eladóvá vált szeretett E36-om mely jó motor váltó és futóművel rendelkezik. Tuning lökhárítók és küszöbök M/3-om sport kipufogó rendszer és még jó pár kiegészítő 17-es alufelnik szép fiatalos megjelenés.


Gyártási év: 1995



2014. jún. 15. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miaz hogy mi lehet a baj ezzel? mért kéne hogy baj legyen vele ??? vagy nem értem most ezt az egész kérdést akkor
2014. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már képet se kapunk és úgy mondjuk meg mi a baja? Na neeee...


Mi lehet a baja? Egy 20 éves sportos autó, természetes hogy el van használódva és rendszeresen javítani is kell, nem csak olajat cserélni benne.

Ezen kívül bújkálhat a "tuningküszöbök" alatt meg itt-ott a rozsda, akkor is ha nem volt törve.

2014. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocsaaanaat lehagytam a lényeget.:(

ára:460ezer ft

nem túl olcsó?!

2014. jún. 15. 22:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Dehogy olcsó. Egy majd 20 éves tuning autó.. Gondolom szanaszét van hajtva és tele van hibával, amik majd az új tulajnál jönnek elő és csomót kell rá költeni.


Az ilyet telepi srácok veszik 100 ezres fizetésből, normális ember nem vesz ilyen autót, hanem egy hétköznapibbat.

2014. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Basszameg pedig kuvvajól néz ki :/

Ehhez hasonló bmw-t tudtok ajánlani?

2014. jún. 15. 23:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Első autónak sem ajánlatos?

Mondjuk kinézek hasonlót olcsóbban.

Leellenőriztetem, hogy rendben van e motorikailag stb.

Szerintetek?

2014. jún. 15. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Leellenőriztetem, hogy rendben van e motorikailag stb.

Szerintetek?


szerintunk CSINÁLD!

2014. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami nálad sem kerek, ha ez qrva jól néz ki:

[link]

2014. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Passz...nekem bejott xd

102 loero nem meggyozo :/

Tudtok mondani hasonlo aron jó autot?

2014. jún. 15. 23:47
 10/13 anonim ***** válasza:

ritka ronda az a csirkehálós hátsó lökhárító... azért kerül ennyibe, mert ez csak egy szaros 316i...


fogyasztás 8 liter, gyorsulás 12-13 másodperc körül, ez meg annyira nem vonzó szerintem, tekintve, hogy egy suzuki is megy így, csak sokkal újabb/olcsóbb/takarékosabb és kevesebb gond vele...


nézz meg egy 323/25/28i-t, azokat 2x ennyiért se nagyon kapod meg normális állapotban, mint ezeket a lomha [és ahhoz képest sokat zabáló] 316-osokat...

2014. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!