Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Stage96 kérdése:

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
5000€ ig max 5500€ ert szeretnék autot venni mit javasolnàtok? (Németorszagban lakok itt 20-30% al olcsóbbak az autók)

2015. dec. 12. 17:23
 1/7 rolessz88 válasza:
A kerdesedre kérdés! Benzin vagy disel parti vagy? Városban használod többet vagy autópályán /autóúton? Mennyi km-t mennél kB egy évben?
2015. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Benzin hat vàltozó hol megyek vele többet mindig mashogy van és kb èvi 20.000km
2015. dec. 12. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

B+ milyen kérdés ez?? Olyat vegyél ami neked tetszik,megfelelőnek tartod az állapotát fogyasztását külsejét.

Tuti nem egyezik az ízlésünk,sem az autóval szemben támasztott igényeink.

Tehát ez a kérdés elég debil így interneten,mert 6 ember 8 félét fog neked javasolni,ráadásul nagy százalékuk tapasztalat nélkül fűz kommentet

2015. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rolessz88 válasza:
Mivel Németországban magasabb a biztosítás mint otthon így sztem 180 le és 2.5 literes vagy alatti Legyen!de ha ilyen keveset mész akkor 2.0 szívó motor 140-150 le vel sztem untig elég! Bár nem egy versenyautó! Viszont kevesebb meghibásodási lehetőség ( Pl nincs turbó ) (németbe fin kód alapján lekerdezhetö a kocsi múltja ezt ne felejtsd el!) A 2.0 benzinesekböl sok láncos motor van olvass utána minden autónak ami tetszik h szíjas v láncos (pl láncos:merci BMW ford 2.0 ffv) láncos elönye nincs vez.m.szijcsere "kb100e" kilométerenket,garisak kB 400-500 e kilometerig a vezérlésük ha szakszervizben volt szervizelve de általában a láncos kocsiknak ez a legkevesebb bajuk!(vizpumpat azért kell cserélni és mivel használt fojtoszelepre is figyelj kB 200 E kmkent beszarik de ez csak egy átlag !! Én spec Németországban Fordot vennék olcsó jól felszerelt megbízható szerviz sem vészes!(tudom tudom a vw olcsóbb! Csak nemetorszagban a vwnak(nepauto) magasabb a biztosítása mert tobb balesetet okoz mint a ford! ) de senkire se hallgass csak magadra! Ami neked tetszik azt vedd meg ez amit írtam csak példa hogy konnyebb Legyen dönteni jah és csak a kombi :)
2015. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 rolessz88 válasza:

2003 - 2007 az összes láncos 2008tol csak a 2.0

(Nem Ford parti vagyok csak gondolom fiatalabb autót akarsz mint 98 as. Ár értékben sztem jó kocsik használtan!)

2015. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés színvonalán válaszolva tudod milyen autót vegyél 5000 euróért?!?!?!? KÉKET!!!!!!!!
2015. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért Magyar oldalon kérdezed meg hogy milyen autót vegyél Németországban?

Nem tudjuk ott milyen árak vannak és mi a felhozatal.

2015. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!