Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Mi lenne a legjobb választás kb. 4000 euróért? Diesel szeretnék,1.9-es vagy 2.0-ás motorral.Használnám városban,pályán is,szóval vegyesen.Szempont a megbízhatóság,teljesítmény és a megjelenés is.Amikre én gondoltam: BMW 320,Audi A4,Mazda 6,Toyota Avenssis,Skoda Superb.Ezek közül melyik lenne a legjobb ?

2015. nov. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A megbízhatóságot felejtsd el, ha csak ennyit tudsz szánni egy felsőközép kategóriájú autóra. Jellemzően több százezer kilométert futott autók között keresgélhetsz.
2015. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több százezer...?Max 250 ezerig érdekel.Ja és Németországban,ahol kb. annyi is van bennük,ha nem kereskedőtől veszed. Nyilván nem találok ennyiért 200 ezer alattit,de ha többet szánnék rá,akkor sem esélyes egy 2004-5-ös évjáratú autót 200 ezer alatt találni.
2015. nov. 8. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Audiból és Skodából 1.9tdi-t, japánból én csak szívó benzint vennék (mazda,toyota), bmw meg hát... ott is szeretik őket lefingatni,de ennyiért lehet hogy találni jó adagolósat (136ló).

Megbízhatóságban egyértelmű hogy az 1.9tdi a legjobb az általad leírt felhozatalból dízel téren.

2015. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Superbet merjed megvenni 1.9 PDTDI motorral. Ha egyáltalán találsz olyat ami ennyi pénzért nem rossz. A BMW, A4 ezért az euróért elég gyatra állapotban lesz, a Toyotára és a Mazdára is könnyen meglehet, hogy igaz ez. A Mazda akkori dízelesei nem voltak elég tartósak.
2015. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!