Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, amikről...

Milyen autót vegyek, amikről jó a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Csak egy kérdés. Csak 5-5,5 millióm van egy autóra. Eddig mazda 6-osom volt. Szeretnék új autót, de nem tudom milyen legyen az.

2015. okt. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Na itt biztos nem fogod megtudni. Az lenne a lényeg hogy neked mi tetszik. És kész.
2015. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Amikor a mazda 6 volt, az egyértelmű volt, mert imádtam a kinézetét. De most valahogy minden autó hasonlónak tűnik. Vagyis, nincs benne olyan, amire ránézek és szerelem. Pláne ebben az árkategóriában. Ha nagyon kell, akkor max 7 millióig felmennék, ha normális autót találnék. De totális kérdőjelek vannak bennem.... sajnos..
2015. okt. 12. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig az új Mazda 6 [link] eléggé kitűnik az egyen-autók közül én azt vennék, ha 7 millióig elmehetnék.
2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig is mazda 6 volt. 8 éves, 200 km. Még nincs baja, de folyton bosszantó volt a részecskeszürős égetés, most cserélték először a féktárcsákat, és hát na. előbb utóbb elkezdődik a problémák időszaka.

Amiket eddig néztem, a peugeot rcz, de azt csak használtan tudnék venni. A renault kadjar, de a reanaultra mondták már, hogy nem túl jó választás. Szóval, tétován bambulok, de a 200 ezer km sürget.

2015. okt. 12. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:

A mai világban, amikor az autókat különböző országok és márkák által gyártott alkatrészekből legózzák össze, már elég elavult gondolkodásmód szidni a francia (vagy az olasz) autókat.


A Renault Kadjar az valójában egy Nissan Juke, csak más ruhában. Bátran meg lehet venni !

2015. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, hogy hova sürget a 200e km, még egy silányabb autó is elmegy 3-400 ezret, mire tényleg elkezdenek jönni a komolyabb hibák. A Mazdának még kötelező elfutnia még 200-at komolyabb baj nélkül.
2015. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" de a 200 ezer km sürget."...és mi sürget ebbe téged?!?!Hogy már ennyi km mellett egyszer cserélni kellett a féktárcsákat?!?!?Hú...hát egy igazi pénztemető szar ez a Mazda......Tényleg nem értem az embereket.......


De az biztos,hogy erre a kérdésre,így hogy semmi használható nincs megadva csak egy ár,most garantálom,hogy sok féle választ kaphatsz majd,csak egyfélét nem:objektívet!

2015. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Új Astrára ránéznék, vagy a Skodák között bóklásznék.
2015. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Attól függ, milyenek tetszenek.

5 millióért bőséges a választék.


A Mazdák viszont tényleg jók.

2015. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom. Igen, a 200 ezer kilométer sürget. Nőből vagyok, és mindig úgy gondoltam, hogy a hibák amint elindulnak, csőstül jönnek. Ennyi.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. okt. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!