Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek esteleg...

Mi a véleményetek esteleg tapasztalatotok az aprilia Mx 125-röl?

Figyelt kérdés
Rossz jó minden jöhett
2015. aug. 2. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

az aprilia egy nagyon jó motor, talán a ktm meg a husqvarna, után a legjobb..

amit tudni kell róla minarelli blokk, ha van kenés örök élet+1nap.

erős,pörgős nem egy gagyi kínai fos. kinézetre is nagyon ottvan, meg csak egy olasz motor.. mit gondolsz miért rakják a jamaha-ba is az am6-ot? mert magasan a legjobb..

könnyű szerelni, van hozzá alkatrész is, most ne azért mondom mert apri-m van hanem azért mert e miatt vettem én is apri-t. aki fikázni fogja annak és veri magát az nem ért hozzá.

viszont a hátulütője a dolognak, hogy mivel egy jó márka, megbízható cuccokkal elég drága hozzá egy alkatrész..

most ne a gyertyát vagy láncot nézzünk mert az természetesen nem kell hogy apri néven fusson..

de pl nekem az rx-hez a kuplungbowden 8e ft. kínlódtam sokáig ótvar szimó bowdenekkel s.art se ér. meg kell venni igenis a gyárit, bele van verve h made in italy és az rengeteg ideig elmegy vele..

és ez az egy hátulütője van csak, de szerintem így is megéri..

főleg ez egy 125ös testesebb gép mint az rx nem lehet olyan hamar elnyűni eddig én is csak kopó alkatrészeeket cseréltem, és még mindíg megy mint a veszett. 2 személlyel is pedig ha én nem hajtom ki a lelkét akkor senki :)

ha bármi felmerül nyugodtan írj!

2015. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt az AM6-os blokkos leírást gondoljuk már újra :)
2015. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémben Rotax 122 blokk van, mikor kihoztam a szalonból akkor is az volt benne.
2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2es.

mit gondoljak rajta újra? szerintem így van nekem és ismerőseim tapasztalata, hát nemtudom..

Szerintem kiszott jól megcsinálták.. azért 50ccm ből 8 nyiha..

2015. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor keveredés van :) a kérdésben MX 125-ös Aprilia szerepel, nem 50 köbcentis. Arra írtam hogy gondold újra, hogy az MX 125 Rotax 122-es blokkal van szerelve, az 50 köbcentis az pedig AM6-al. Nem arra gondoltam hogy nem jó motor, nekem is Aprilia-m van, az is volt mindig, nem adnám semmilyen motorért.
2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaah akkor bocsi :)

nemtudom, nekem tetszeni tetszik meg jó gép de annyira nem vagyok bele buz.lva, hogy olvasgassak róla azért írtam a minarelli-t. rotax nemtudom milyen, inkább egy jó 2,5 v6 TDI :D

2015. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!