Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillió forintig melyik...

Félmillió forintig melyik autótípusok lehetnek megfelelőek?

Figyelt kérdés

Annyi kikötésem lenne,hogy 100 LE feletti legyen, leginkább szedán vagy ferdehátú változat, és inkább a 90-es évekből.

Jó lenne ha inkább benzines lenne.


Nem is konkrét autót keresek linkelve, inkább olyan válaszok érdekelnek,hogy melyik típus lehet megfelelő?


2015. dec. 12. 12:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha én hülye gyerek vagyok, akkor én nem tudlak téged minősíteni...

Baromságot kérdezel egyszerűen ezen nincs mit magyarázni.

Ott kezdődik,hogy nem veszek semmi prémiummárkát ilyen árban.

Ha olyan kocsit veszek amire rögtön 1 milliót kell költeni, akkor szerinted miért 500 ezerért keresek kocsit?Nem azért kell,hogy megveszem, ú de jó van egy Mergám, ott áll az udvarban a következő havi fizuból mondjuk veszek egy komplett motort, hátha úgy beindul...Érzed ,hogy mennyire volt buta ez a kérdés?

Olyan kocsit keresek ami jön-megy 500 ezerből, de ha netán 3 hónap múlva elszáll valami, akkor kitudom cserélni, mert van rá pénzem, de mint minden normális ember, nem egy pénztemetőt keresek.


Ehhez keresek megfelelő típusokat, ám a kérdésre választ még nem kaptam, csak a sok gyökér F1 pilóta meg autószerelő nyomja a dumáját, de bezzeg ha azt írom,hogy Merci kell ennyiért, akkor amgától értedőnően lehurrognak,hogy hülye vagyok azt ne, de persze mikor nem azt akarok kispénzért akkor meg azért vagyok hülye, mert nem írom meg,hogy arra nincs pénzem, miközben egyértelmű, hisz a kérdés első szava azzal kezdődik.

2015. dec. 13. 10:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért mennyi lesz a fenntartás egy huszonéves autónál?Van rá kivetve külön adó, hogy ha 20 év feletti,akkor még 100 ezer havonta?Vagy miről beszélünk?Olvasd végig és értelmezd amit írtam.Annyi lesz a fenntartás, amennyit az autó követel, ez milyen kérdés basszus?Ha felrobban a motor akkor motorcserés lesz, 200 ezer, akkor 200 ezer lesz a havi fenntartása. "


Már csak azt nem tudom,hogy te most simán hülye vagy,trollkodsz,vagy mindkettő..........mert max fél milláig keresel autót(ami egyébként ebből a pénzből ilyen legyen-olyan legyen stb)De ha úgy van,akkor hogy idézzelek "200 ezer lesz a havi fenntartása. "Akkor mi lenne ha alapból nem valami lomot néznél amire vég nélkül költheted a pénzed,hanem egy kicsit drágábban néznél valami használhatót!

2015. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Steinberg!


Pont én vagyok az aki nem tudom eldönteni,hogy te vagy e a hülye, vagy csak kötekszel.De szerintem mindkettő...

Először is, ha idézel, akkor pontosan idézz, a modnat így szólt "Ha felrobban a motor akkor motorcserés lesz, 200 ezer, akkor 200 ezer lesz a havi fenntartása. "

HA...tudod mit jelent, az hogy HA?

Na akkor erről ennyit.

Ha nem írok feltételt, akkor az a baj, ha írok az.Nem sokat írtam, direkt azért,hogy ne szűkítsem le a lehetőségeket.

500 ezerért nekem nem kell Suzuki, pont azt cserélném le, mert elegem van belőle,hogy nem tudok városon kívül normálisan közlekedni, a lomhasága miatt.Ezért kell legalább 100 LE.Ha ezt nem írom el, akkor jön,hogy vegyél Szvityát, meg ezt meg azt, és ugyan ott vagyok.Az,hogy ne kombi legyen...úgy tudom,hogy nem gyártanak olyan márkát amiben sak kombi létezik, ergo ha azt írod,hogy Ford Mondeo, ráfogok keresni, és megnézem, van e számomra megfelelő darab, és beállítom,hogy kombit ne adjon be.Ez nehéz?

Mit nem lehet azon megérteni,hogy típust keresek, és nem konkrét autót?Nehéz volt a 8 általános?Vagy az még ment?

Vagy nincs jobb dolga egyeseknek mint itt kötekedni?

Hihetetlen,hogy egyesek mennyire ráérnek a hülyeségre, nekem meg ezek miatt megy az időm.


...és ezt msot itt fejezzük be mert rohadtul nem vagyok erre kíváncsi, innentől jelentem, azt aki nem a kérdésre válaszol.

2015. dec. 13. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!