Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autótipusok vannak...

Milyen autótipusok vannak amik könnyen, olcsón karbantarthatók és nincs velük sok gond?

Figyelt kérdés
Jelenleg f-es astrám van,de szeretnék egy újabbat venni, viszont nem szeretném hogy többet legyen szervízben mint a mostani,ugyanis ezzel szinte soha nem volt komolyabb gond.
2011. máj. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy f astránk, amivel tényleg nincs gond. Egyébként második autónak van egy xsara picasso mellett, amivel szintén nincs gond. De majd úgyis jönnek a lámák, hogy francia az úgyse jó.

Ha rám hallgatsz olyat veszel, amilyet akarsz.

2011. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha újabb autót akarsz, az többet lesz szervízben. :)
2011. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és a francia fos. :)
2011. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük. :)
2011. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Toyota, Mitsubishi és Subaru.

Én éppen egy Forestert szeretnék venni, mert nagyon sok pozitívat hallok róla. Tudom nem kevés a 10 liter, de ha nem egy betegágy, akkor semmi ez a fogyasztás.

2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz bármilyen autót, a híres német márkák is cserben hagynak, ha előtted rossz gazdái voltak. Lehet szarozni a francia autókat, nincs azoknak semmi bajuk sem, a gazdáikkal van a gond.
2011. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kritérium volt az olcsó, könnyű karbantarthatóság. Ebben a franciák nagyon hátul kullognak. Aki nem hiszi, egyeztessen pár szerelővel.
2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ledzep ***** válasza:

én olasz autókra esküszöm

nekem 4 éve van 2-es puntom....1.2-es 80 pacis

évente nyáron elviszem a már bejáratott szerelőmhöz hogy nézze át..

de eddig még szerencsére csak kipufogót kellett cserélni meg a motorban komplett tömítést kicseréltetem, bár nem kellett...de azért csak legyen rendben

szóval szerintem egy 2002 évjáratú 2-es punto...most kb 700-800eFt , ami sztem nem drága érte, és tényleg ó kis autó

de valóban olyat vegyél amiben te jól érzed magad

2011. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nem személyeskedni akarok, és ne haragudj ha ezzel megbántalak, de szerintem az olaszok nem tudnak autót gyártani. Még a Ferrarinak is van hibája: igénytelenül szerelik össze. Egy haverom fényező,mesélte hogy elmentek egy kocsiért egy olyan műhelybe ahol régi kocsikat újítnak fel. Egy Ferrarinak le volt szedve az első lökhárítója és a merevítő tele volt co-hegesztő dróttal,de ne úgy képzeld el hogy csak egy kis cunder volt rajta, hanem a hegesztéseknél mindenütt lógtak ki a kis drót darabok. Kérdezte az egyik szerelőt hogy hát mi ez, mire azt válaszolta, hogy az összes ferrari ilyen amit eddig látott, az olaszok ilyen munkát csinálnak.
2011. máj. 25. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:

"az összes ferrari ilyen amit eddig látott, az olaszok ilyen munkát csinálnak."


Duma. Az alcoában hajlították, hegesztették őket össze, nekem ne mondd, hogy szar minőségűek. Neked óriásit kamuztak barátom. Az olasz autókat is lehet szidni nyugodtan. Olyanok, mint a francia autók. Igénylik a törődést. Szar gazdánál csak szar autó lesz, gondos gazdának sosem lesz vele baja.

2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!