Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillió forintig melyik...

Félmillió forintig melyik autótípusok lehetnek megfelelőek?

Figyelt kérdés

Annyi kikötésem lenne,hogy 100 LE feletti legyen, leginkább szedán vagy ferdehátú változat, és inkább a 90-es évekből.

Jó lenne ha inkább benzines lenne.


Nem is konkrét autót keresek linkelve, inkább olyan válaszok érdekelnek,hogy melyik típus lehet megfelelő?


2015. dec. 12. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Toyota Corolla

Mazda 323f

2015. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Havonta mennyid lesz a kiadásokra?

100Le felett 500ból sok van ami '90ből való.

Viszont 500ból szinte semmi se lesz 100% tökéletes a 100Le feletti kínálatban!


Mennyi extra kell bele?

Hány főre?

Mennyire tágas?

rwd,fwd,awd?

500e nél már minden belefér ilyen korból!

2015. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hogy-hogy havonta mennyi lesz?

Annyi,hogy tanklom, meg negyedévente biztosítást fizetek.

Ha kimegy valami 5 ezres alkatrész akkor lesz rá 5 ezer, ha valami 60 ezres megy ki akkor 60 lesz rá abban a hónapban.

Merci,BMW,Saab,Audi szóba se jöhet.

Extra nem számít, de minimum szervó,ködlámpa, ha elöl elektromos az ablak az se gond.

2015. dec. 12. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Honda civicből találsz ilyet, de van audi is ezekkel a feltételekkel és még rengeteg...Az lenne a legegyszerűbb ha egy használt autós oldalon szűrő használatával keresnél rá ezekkel a feltételekkel és ott szelektálhatsz!!!
2015. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Akkor Audi nélkül! :D
2015. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gomzoli ***** válasza:
Az egyik legszebb korabeli autó a Mitsubishi Galant. 2 literes benzin 136 lóerő. Ha szépet találsz jó műszaki állapotban, akkor feltétlenül jó választás.
2015. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket a kérdéseket amikor végül a kérdezővel készül egy riport,hogy őnagysága milyen ízlésvilággal rendelkezik...Ki a francot érdekel?


Olyat vegyél félmillióért amiből nem esel ki,beindul,és van rá pár hónap műszaki. Többet nem lehet elvárni ennyi pénzért.

2015. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy a 7-esnek mennyire igaza van........


"Hogy-hogy havonta mennyi lesz?

Annyi,hogy tanklom, meg negyedévente biztosítást fizetek. "

Kérdező,ezt meg te sem gondolod komolyan,hogy egy huszonéves autónál ennyi lesz a fenntartás?!

2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ba***i, direkt odaírtam, hogy típus kell, nem link, hogy ezt meg ezt.Nem kérdeztem, márkát, se semmit, annyit kell írni,hogy Opel Vectra A, és majd rákeresek.Lesz 1.6-os meg 2.0 is, majd én kiválasztom.Nem kértem semmi többet, csak típusokat,hogy milyen autók léteznek ilyen paraméterekkel.


Keressek rá?Megtettem, és kiadta a 99-es dupla körlámpás E Mercit.Akkor az remek vétel 350-ért mert kiadta?Nem az egy hulladék...mégis megfelel a paramétereknek, de ha utánam dobják sem kéne ennyiért.

Lehet Swift is, de abból meg nem igen van 100 LE feletti.

Ezért kérdeztem.


Steinberg


Miért mennyi lesz a fenntartás egy huszonéves autónál?Van rá kivetve külön adó, hogy ha 20 év feletti,akkor még 100 ezer havonta?Vagy miről beszélünk?Olvasd végig és értelmezd amit írtam.Annyi lesz a fenntartás, amennyit az autó követel, ez milyen kérdés basszus?Ha felrobban a motor akkor motorcserés lesz, 200 ezer, akkor 200 ezer lesz a havi fenntartása.

Ha nincs semmi baja akkor tanklom.Akkor annyi az a havi fenntartás.

(..és akkor még én vagyok a...)

2015. dec. 13. 00:25
 10/13 anonim ***** válasza:

hülyegyerek(bocs szebben nem megy).

Mindig "öreg fos bontószökevényeim" voltak autóból és motorból, imádom ez van.


hajrá vegyél bármit akkor és majd rájössz te magad....

Van olyan ami előre boritékolható és ezért kérdeztem havonta mi fér bele...

Nem mind1, hogy egy citroen hidraulikát generálozol vagy épp egy sel600 kábelköteget cserélsz vagy csak tankolod a swiftet esetleg egy biturbot lakatolsz és lesed az ebájt, hogy épp mikor van bontva egy apró gyári biszbasz horror áron vagy épp fémszórással szinkron gyürüt fogsz javítani egy alfettába esetleg 100-150e ért veszel csak vizpumpát a "kömüves paraszt porsche" 944 -be! Vagy épp csak egy generátor szíj csere közel 100eFt egy közkedvelt telepi bojrészer e36 -n ha viszkót is veszel meg feszítő görgőt és vezető görgőt meg hidraulika patront(klimásnál 2db) és vízpumpát is(még mielőtt rá 2hónapra sírnál, hogy a szaaaaj BBBbéeMMMmdééééWWWben poliamid palátos a vízpumpa és hülye fricc, nem hülye az csak időben cserélni kell!)


Na ez van, ha neked mind1 havonta 10eft vagy 100eFt vagy 500eFt fog rámenni akkor vegyél amit akarsz!

2015. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!