Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Kicsinek" érzem jelenlegi...

"Kicsinek" érzem jelenlegi motorom. Mi lehetne a következő lépcső?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 174 cm magas és 64 kg. Jelenleg egy Rieju RR 50 Sport Editionom van de kicsinek érzem a teljesítményét. Milyen motor lehet a következő?


A válaszokat előre is köszönöm



2015. nov. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el az A1 jogsit, és vegyél 125-öst. Vagy tuningold a mostanit (fúrt henger, stb), nekem a Simsonom jelenleg 130km/h tempóra képes, 90/6 blokkal.
2015. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rieju kínai motor. Vegyélhasználtan egy aeroxot, f12-öt vagy sr-t és úgy fogsz száguldozni mint a puskagolyó.
2015. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tervezem csak a B-vel megcsinálni az A1-et. Utánna meg az A (korltlan)-t
2015. nov. 8. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
8 évig meg voltam egy Tomos APN 6ossal ami alig érte el hátszélben a 60-at és van benne 3 lóerő. Erre mások miről nem álmodoznak. Szerintem pénzkidobás 50-esben mást venni, szépen rendezd el az A-t amikor felnőtt leszel és kezdheted valami 250-es állattal.
2015. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

250-es állat...? Jó, van, amelyik kicsit kihegyezettebb, de 250 ccm azért elég pici :D


Nem csodálom, kérdező, hogy kevesled az 50-est, én 250-nel kezdtem s hát az enyém még kezdőként is érezhetően gyenge bizonyos szitukban. Ezt alapul véve jelentősebb ugrást a Te korodban sajna nem tudsz meglépni... Bár nem értek az 50-esekhez, lehet, hogy mondanak valami jót, ami valamit azért javít, de én szkeptikus vagyok.

2015. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy állat hogy azért 1-2 lóerővel több van benne.
2015. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 1-essel ellentétben nem javaslom a tuningolást,mert a Rieju = made in china ....ezt elkezded piszkálni,garantálta kikönyököl majd valami a blokk oldalán!

Ezt a 130-at simsonnal meg ....hát nem kicsit érzem erős túlzásnak!

2015. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt mindenki hogy made in China?

Amikor a váz és a blokk tök ugyan az mint a Yamha DT-ben...

Elég csak ránézni... és nem a kínai AM6 van benne, és az alkatrészek is neves gyártóké: Fék: AJP, telók: Paioli...

2015. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso elotti:


Szerintem meg vagy direkt akarsz feszültséget kelteni, ahogy itt sokan, vagy annyit tudsz a Simsonról hogy régi és ötvenes.


90 köbcenti, 6 felömlő, ehhez tervezett kipufogórendszer, új váltó, és már megvan a 110 körüli tempó minimum.

2015. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rieju kínai motor, de ez nem baj 2015-ben, EC miatt megfelelő minőségűek már. Sőt az új olasz, japán motorokban is egyre több kínai alkatrész van, sőt a honda CB125-öt egy az egyben Kínában gyártják már, csak a tervezést végezték a hondások.
2015. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!