Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról mi a vélemény...

Erről az autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire megbízható ez a típus? Mik a gyakori hibái? Mennyire hajlamos a kasznija a rohadasra? Alkatrész utánpótlás mennyire bő? Valamint mennyire drága a fenntartása? Fogyasztás ezzel ezzel motorral hány liter körül lehet?


2015. nov. 7. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Városban 16-17 liter, országúton 8 liter
2015. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2500+ccm benzines, 6 alatt lehet tartani ha trélerrel visznek. :D 10+éves, tuti mindent cseréltek rajta eladás előtt. Mellesleg külföldről frissen behozott autó, mert több hirdetésnél is feltűnt már ez a ház, szóval legalább nem a magyar szar utakat járták vele eddig. Ez az egy pozitívuma van... :D
2015. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor mar inkabb 320-at vegyél mert szinte semmivel nem kér többet enni de joval erősebb!!

2002-es tehat a legelsők egyike!

Különösebb baja nem szokott lenni,főleg nem a benzinesnek !!az evjaratbol kiindulva meg hogy csak elegance en ezt a vetelarat soknak erzem,foleg hogy a motor sem egy nagy szam benne!

Igazabol egy tipushibaja megis van : Gyakorlatilag eladhatatlan!!

2015. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mièrt gondoljak hogy holgy tulajdonod elony??? Sztem hatrany...
2015. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A legváratlanabb helyeken szeretnek rohadni, nem is a megbízhatóság mintaképe. Abban az időben eléggé mélyponton volt a Merci.

Ennél a darabnál viszont az is tisztán látszik, hogy be van vakulva a bal oldali fényszórója, alsó hangon 250 ezer cserélni.

2015. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
16-17 liter?? Az valóban nagyon sok,azthittem maximum ilyen 13 körül van. Igazából nem mostanában tervezek autót venni, hanem 1-2 év múlva, míg nincs család, ilyesmi. Addig valamilyen sportosabb autóra gondoltam,ilyen 150-200 le között. A keret olyan 2-2.5 millióra tervezem. Mercedesek tetszenek nekem, de ha nem áll meg a fogyasztása 13-14 bol akkor annyira nem ragaszkodnek ehhez. Bmw-k is tetszenek de E46ba bel lehet nyúlni, futomo stb.. de a fogyasztása legalább jó, abban bíztam hogy a Mercedeses fogyasztása is ez a kaliber.
2015. nov. 7. 19:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Az E46-ot sem olcsó fenntartani, de egy 320i vagy 323i nagyságrendekkel jobb autó ennél.
2015. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amit az első ír az baromság......városban 14körül elvagy,telen 15

Pályán 130-140 -el 8.5-9között,140-150-nél9-9.5 között

Országúton 7.5-9 között

Szoval a nagy átlag 10-12 között alakul!!

Nyilvan értelmesen haszálva...hoa nyomod neki mindenhol még +2 litert nyugodtan szamolhtsz

2015. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Rongyrázó újgazdagék, azaz annak látszani akaróék akarják eladni az autójukat. Mediterrán ház, kovácsoltvas kerítés, Merci, ezekkel meggyűlik majd a bajod vevőként. Nem irigységből írtam ezt, hanem mert nehéz dolgod lesz velük, egy forintot sem fognak engedni alkudni, flényeskedő lekezelő stílusuk miatt hamar elmegy a kedved a vásárlástól. Keress inkább másik autót, olyat amelyik házikedvenc volt és nem a magamutogatás eszköze.
2015. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség az, eddig nekem is 14 litert evett városban, most ködben, városban tegnap már 18 litert írt :o

pedig még annyira se nyomtam mint eddig.

2015. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!