Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autórol?

Pityesz93 kérdése:

Mit gondoltok erről az autórol?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik ez az autó de nem nagyon értek a müszakilag hozzájuk :D. Miért van benne H-s váltó? talán valami probléma lehetett az autóval? Vagy h-s váltoval jobb lett?:?? [link]

2015. nov. 5. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opel tuning forum-okon kellene utánanézni. Én Turbo-s astra G-ben gondolkoztam. Ott Vectra C, H Astra motor elemekkel operálnak a jobb teljesítményért. Itt is valószínűleg ilyen megfontolásból történt a dolog. Én fenntartásokkal kezelném a kocsit, nem azért variál valaki a váltóval általában, mert kíméli a kocsit
2015. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, szóval késöbb lehet,hogy egyéb probléma lenne, ez eddig nem is jutott az eszembe, igy bele gondolva lehet másikat nézek
2015. nov. 5. 07:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg áttétel módosítás miatt tettek bele H váltót, vagy csak szimplán azt tudtak szerezni hozzá. Szerintem egy jégvert 99-es Astra G, messze nem ér ennyit, még ezzel a sok csicsával sem.
2015. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mit szoltok ehhez? mindenképp opel astrát szeretnék [link]

ezen is jégverés van,a sérülést azelött feltett hirdetésen jobban mutatta de nem vészes, meghát 100e-t lelehetne alkudni talán, vagy 50 e-t

2015. nov. 5. 08:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az 1.6-os motor jó választás hozzá, az elsőt elfelejteném, ki tudja milyen munka volt a váltócsere stb és leli a leírásból a tulaj fiatal kora, amit egy ilyen sportos megjelenésű autóval megspékelve egyértelműen kijelenthető, hogy nem kímélte a gépet. :D A második is 17 év körüli gép már, de elvileg meg van a szervizkönyv és ha jó az állapot (külföldön azért jobban bánnak a gépekkel) akkor érdemes megnézni és fél milla alatt elhozni. :D
2015. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D köszi, sztem a 2. lesz :D azt nem mondom h nem fogom tuningoltatni valamilyen szinten de én azért nem hajtom szét :DD
2015. nov. 5. 09:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én keresnék harmadikat, isten jó autó állítólag, de szénné vannak égve a díszlécek, tetősín...
2015. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni, hiszen csak költözés miatt adja el. Meg írja is hogy jó. Tehát biztos jó.
2015. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez elég bizonytalan alap,igy én is hirdethetnék bármit azzal a cimszóval h szeretem meg h költözök és kell a pénz aminek a bajja késöbb derülneki.NEM szabad mindennek bedölni :/
2015. nov. 5. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Opel vásárlásán törtem a fejemet, a szerelőm le akart beszélni a dologról. Azt mondta, megöl majd az unalom. Semmi szervizbe mászkálás, semmi lerobbanás az út szélén, mindig csak beülni és menni. Igaza lett. 15 évig volt meg az Opel Astrám, de soha semmi komolyabb baj nem volt vele. Szerintem ennél jobban nem választhatnál.
2015. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!