Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? Megvegyem vagy ne? (első autóm lenne)

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, friss jogsival!

[link]

Nagyon tetszik. De vajon érdemes-e megvenni?

Nem túl olcsó? És vajon az véletlen lenne, hogy belülről nincs kép?



2015. aug. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, több okból is. A belsejéről nincs kép, ahogy írtad, és a többi kép is szerkesztve van, a színekből látszik. 11 éves autóban a 160e kilométer teljesen kizárt, főleg hogy külföldről behozott, mivel M-mel kezdődő rendszáma van. Én nem venném meg, vagy csak nagyon körültekintően. Inkább nézz egy olyat, ami drágább, de arra jó eséllyel kevesebbet kell majd költened.
2015. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ford dízelt inkább ne.

Ha ilyen kell akkor Bora.


Máskülönben milyen használatra meg hány személynek? Kell ekkora autó, hogy a városban karikázz egyedül párat?

2015. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na és az mit jelent a kép felett hogy finanszírozás?

meg az autó adatai alatt miért jelenik meg a bp. bank finnanszírozási ajánlat?ugye ezt nem hitelre kell megvenni?!

mert ha megvenném csak készpénzzel fizetném ki!

2015. aug. 18. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel meg lehet venni készpénzzel is, de én akkor se venném meg.
2015. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az ára nem gyanús, én ilyet vettem (benzinest) 400ezer Ft-nak megfelelő €-ért a nevelt fiamnak. Hibátlan konstrukció, csak jót tudok róla mondani. Dízelt azonban én sem vennék Fordban. Meg egyébként is; mész te havi 3 ezer km-t? Mert kb akkor érné meg dízelt venni.
2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit drága, de nagyon jó borben van. Ez még a régi td motor egyszeu mint a vonatfutty és olcsó a javítása is.
2015. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
TDCI-t semmiképp! Ebből az 1-es Focusból van TDDI dízelmotor, illetve 1.4-es és 1.6-os benzinmotor. Azokat nézegesd!
2015. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdetleges common rail dízel motor a Fordtól, nem ajánlanám magánszemélynek. A képek jól megvannak szerkesztve, csábítónak hat az autó külleme, de én alapos vizsgálat alá vetném például a sárvédőíveket, a küszöböket. Gyanús amikor ennyire csilli-villi egy autó, meg hogy nincs belső kép.


Ha nagyon ragaszkodsz hozzá nézd meg, de ha pl az ország másik végén laksz, akkor nem vesztegetném az időt erre a gépre. Még ha az állapota olyan is, amilyennek mondja az eladó, ez még mindig egy TDCI motor. Sokkal inkább ajánlanám a benzines 1.6-ost, vagy 1.8-ast. Többet eszik, de ha valami komoly alkatrész elromlik a TDCI-nél az nem olcsó mulatság.

2015. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!