Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Waberer's nél mit lehet most...

Waberer's nél mit lehet most tudni, hogy Január 1-től új szelek fújnak?

Figyelt kérdés

Mennyit kerestek most? Csak, hogy tudjam mitől számolni a +15%-ot. :)

[link]


2015. nov. 5. 11:46
1 2
 11/16 szántóvető ***** válasza:
van önbizalmad de majd rájössz hogy nem olyan könnyű szakma ez.a kérdésből ítélve gondolom hogy nem belföldeztél.
2015. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem belföldeztem ez igaz. Azzal tisztában vagyok, hogy ebben a szakmában a jogosítvány után még évekig lehet tanulni. Követem Lacika, Kótai Zoltán videót, látom, hogy rengeteg szopás van. De valamit valamiért ugye. Ezen a pályán egy kis önbizalom sose árt, nem? :)
2015. nov. 6. 10:11
 13/16 szántóvető ***** válasza:
hát ja.én aggódós voltam sokáig,bár nulla helyismerettel gps nélkül kezdtem.
2015. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Már Te is a sógoroknál nyomod?
2015. nov. 6. 12:38
 15/16 szántóvető ***** válasza:
nem,én leragadtan itthon.
2015. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Követem Lacika, Kótai Zoltán videót, látom, hogy rengeteg szopás van."


Háát azért már megnézni az Ellenség a kapuknál c. filmet és már letolni élőben egy sztálingrádi csatát :D


Kezdésnek jó a Waberer's, sőt talán az egyik legjobb. Nem hulladék autóval, hulladék technikával vágsz neki a nagy világnak ami azért sok terhet le vesz a válladról. Kezdésnél ne a pénzen agyalj, figyelj oda mindenre, úgy szerezz tapasztalatot, hogy közben nem csinálsz kárt és nem gyűjtesz be egy rakás csekket. Ha a gyakorlat már megvan, beszélsz két nyelvet akkor utána már tudsz lépni bármerre és akkor már agyalhatsz a lóvén. :)


Ahogy én hallottam, a szotyinál tényleg nem mennek általában 8-10 000km-nél többet, viszont mindent betartva nyugaton sem nagyon tudsz 13 000km fölé menni, napi tízszer ponyvázós meló meg van belföldön is.. :D

(illetve magyar cégnél is van lehetőséged két kártyával+mágnessel bejárni gabonával Dél-Európát.. :D )

2015. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!