Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki dolgozik a waberers-nél...

Ki dolgozik a waberers-nél jelenleg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kezdésképpen ki milyen fizetést kap, hány nap után jöhet haza? kap e esetleg előleget? és nem a fikázó válaszokra lennék kíváncsi. köszönöm.

2015. júl. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 3000 sofőr biztosan dolgozik ott.

Előleget a kis céget leszámítva nem nagyon osztanak.

A hazajövetel az sok mindentől függ, leginkább attól, hogy melyik cégnél dolgozol. A Waberer's ma már nem simán egy cég, van az anyacég meg egy rakás Waberer's-es autó franchise cégnél. Van ahol két hetente hazajutsz, van ahol csak 4-5-6 hét után - busszal.


A fizetés szintén ilyen, cégenként változó. Ha az anyacégnél vagy akkor alapbér+napidíj+prémium ha ól tudom. A prémium az üzemanyag megtakarításból áll, amihez kapsz egy normatáblázatot is, ha ügyes vagy akkor van prémium, ha nem vagy akkor nincs. A szotyinál 250 és 500 000 között lehet keresni, a sok sok tényező függvényében.

2015. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 c4p4 válasza:

én 2 éve dolgozom a wáberer's-nél.

Fizu: minimálbér + kilométer + gázolaj megtkarítás. 350-450000 havonta.

Hazajárás: 2 féleképp saját kamionod van akkor 4hét kinn 2-4 nap otthon, ha váltózól akkor is kinn 4 hét, de 4-6 nap otthon

2015. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 c4p4 válasza:

Kezdő sofőrnek 4 hét betanulás , azaz 4kézben 1 tapasztaltabb kollégával,erre az időre viszont csak a minimálbér jár.

Ahogy előttem is írták nem mindegy hova jelentkezel a franchize-ok nem egyformák célszerű ismerős által odakerülni

2015. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Betanulási időre minimálbér +minden kint töltött napra 13 euró.
2015. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krissztus ***** válasza:

Napi13eu hatarontul.minimalber....en 230,000kaptam 4hetre.utana ahogy irtak km.plusz sporolas uzemanyag.250-500kozt .kereshetsz.

Par ceg reszleg napidijas 40-45eu minden napra.plusz km dij de az mar nem sok.kb 15000ft /nap ha jol mentel.

2015. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És amúgy a kezdő sofőr választhat irányítót ?

Akár olyan aki saját pénzből csinálta a szükséges papírokat/jogsit vagy akár olyan akinek a wabi segített be ezek megszerzésében .


Ahogy hallom sok múlik rajtuk.

És ha igen választhat akkor kit ajánlotok ti akik ott dolgoztok vagy dolgoztatok? Engem az anyacégen belül érdekelne ,de ha valamelyik külsős cégüknél lévő irányítókról tud valaki infót arra is biztos kíváncsi valaki.

2015. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!