Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl van az hogy ma délután...

Janyka kérdése:

Mitöl van az hogy ma délután indultam a kocsival,1-esbe engedtem a kuplungot és remegve, darabosan indult el?

Figyelt kérdés
Hozzátenném hogy tavaly márciusba lett lendkerék, szerkezet, tárcsa és nyomcsapágy cserélve. Azóta kb. 15-17 ezer kilómétert mentem vele. Egy pár elindulásnál még csinállja ezt a rángatásos jelenséget aztán megszünik és semmi baja. Ha valaki tud segítsen. Dízel Opelröl van szó.
2015. nov. 3. 19:45
 1/5 Gábor t ***** válasza:
Szia. Találkoztam hasonlóval , a tárcsa hibája volt, viszonylag új autónál, gariba javították.
2015. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csupán szerintem hideg még a kocsi
2015. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
Hidegen sem szabadna ilyet csináljon. Az enyém is ilyen volt, tárcsahiba.
2015. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én értem meg amennyire tudom én is a tárcsára gondolok. De 15000 km és 1,5 év alatt hogy megy tönkre egy vadi új, gyári minőségu LUK kuplung? Ezt nem birom felfogni. Ráadásul ugy hogy nem vagyok egy autógyilkos meg a kuplunggal is tudok bánni, nem gyilkolom. Nem fér a fejembe.
2015. nov. 4. 10:40
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Léteznek gyári hibás alkatrészek is.


Valeo kinyomócsapágy 1 hónap alatt tönkretette a kinyomószerkezetemet is. Betettem egy másikat, már fél éve semmi baja.

2015. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!