Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Audi jobb mint a Mercedes?

Az Audi jobb mint a Mercedes?

Figyelt kérdés
vagy mint a BMW?

2015. okt. 25. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért ez így kicsit tág, mert a legújabb A8-as Audit hiába hasonlítod össze az A140-es Mercivel.
2015. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A túrógombóc jobb mint a gulyásleves....vagy mint a sült csirke??
2015. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én szememben az Audi a legjobb. Másnak a Merci. Harmadiknak a BMW.

De hogy obiektíven nézzük a dolgokat: a legtöbb autós újságíró agyondicséri az Audit, hogy ergonómiája, anyaghasználata szinte tökéletes, és hogy ebben előrébb van a BMW-nél. Illetve az új Audiknak már nincs meg a régi betegségük, vagyis hogy orrnehezek.

2015. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A mercitol jobb, de a BMW-tol semmi sem jobb.
2015. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 msebi06 ***** válasza:
Konkrét típusokat lehetne összehasonlítani, de azokon belül is kérdéses hogy épp melyik típusú motorral kérdezed.
2015. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Az Audi természetesen jobb, mer' abba' van egykilenc tédéji motor, amásik kettőbe' meg nincsen.
2015. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A BMW a jobb mert az Audi meg xar. Csak nem annyira mint egy Honda, de azért eléggé.
2015. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez erosen egyeni beallitottsag es izles kerdese. Ha nekem a Mercedes tetszik, akkor soha az eletben nem fogod bebizonyitani hogy az Audi jobb.


Egyebkent a BMW a legnyagyobb premiumgyarto eladott darabszam alapjan (BMW+Mini+RR) aztan jon a Mercedes, aztan meg az Audi. De ez csak eladasi statisztika.

2015. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a Volvo jobb! :D XD

Meg amúgy túróstészta és gulyásleves... Sokmindentől függ. Nagyon sokmindentől!!! Én pl nem vagyok BMW-s. Inkább Merci. Audi közepes nekem. Attól is függ mi van benne. Nagyban függ! Nekem a Volvo...

2015. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Egyebkent a BMW a legnyagyobb premiumgyarto eladott darabszam alapjan (BMW+Mini+RR) aztan jon a Mercedes, aztan meg az Audi. De ez csak eladasi statisztika."


Szerintem elég szomorú, hogy a prémiumgyártók erre mentek rá, hogy minél többet adjanak el. Nem értem ez mire jó, hogy tucatautó legyen már az új BMW is, ettől aztán nem lesz különleges autó, hanem éppen ellenkezőleg.

2015. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!