Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdésem az hogy hogy kell...

A kérdésem az hogy hogy kell gyorsan ugy kuplungolni hogy mikor bezesszuk egyesbe szinte abba a pillanatba mar el is indulunk?

Figyelt kérdés
Tudomhogy hogy kell,lassan felenged es egy kis gaz,de nézek olyan videokat h mar be is rakja egyesbe ea megy is a motorral,ezt hogy csinálja???

2015. okt. 14. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy lassan csak gyorsan. Ez a rutin.
2015. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismeri a kocsit s tudja mit meddig kell nyomni. Én is beteszem s indulok. Erre ha gyakorlott vagy nem kell "rákészülni".
2015. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkor csak szépen nyugodtan mindent, mikor már reflexedben lesznek ezek a dolgok, akkor fongak menni gyorsan is.
2015. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adni kell előtte egy nagy gázt , és utána gyorsan felengedni a kuplungot. Ilyenkor rohadt nagy dinamikus ütést kap az egész hajtáslánc, mert az egész hajtáslánc tehetetlenségi nyomatékával ellenáll, annak,hogy gyorsuljon,de mégis muszáj neki (na,de kit érdekel ez ugye..) , a fordulatszám egy pillanatra megzuhan, de mivel nyomod tovább a gázt , nem fullad le,hanem elkezdi emeli a fordulatszámot, még lefulladás előtt. Nem árt tudni,hogy ha rendszeresen így használja valaki az autóját/motorját , akkor viszonylag hamar kell majd kuplungtárcsát cserélnie, mert jobban melegszik és jobban kopik.
2015. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! ;) :))) az utolsomegy kcsit furcsa!! ;) ://///
2015. okt. 14. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Baromság amit írtál. Nem kell fél percig szarakodni hogy a sebességbe tétel után elindulj. Csak vezetned kellene tudni s értenéd hogy lehet.
2015. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs! Utolsó válaszolónak szólt.
2015. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szólt? Mert akkor rossz helyre címezted szerintem. Szerintem hamarabb el tudok indulni mint te, mert látom mi van technikailag a dolgok mögött, és nem csak lepadlózom pl. indulásnál mint a hülyegyerek. Ha nem tűnt volna fel a dolog műszaki vonatkozásáról írtam (és meg is jegyeztem a válaszomban ironikusan,hogy "na de ez kit érdekel ugye..") , mert vártam az ilyen magas kvalitású válaszokat. Nyilván nem érdekel senkit, csak,hogy hogyan lehet taposni a gépnek,hogy mikor hullik szét az más kérdés. Ha te ebből azt vetted le,hogy én nem hagynálak le a rajtnál,akkor az pedig szintén a te szegénységi bizonyítványod kisgyerek.
2015. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!