Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Peugeot 206t vásárolni?

Megéri Peugeot 206t vásárolni?

Figyelt kérdés
Csak benzinest. Nagyon tetszik és nem akarok nagy autót.
2015. okt. 13. 10:26
 1/8 dirtboy ***** válasza:

szerintem jó árban vannak és már 1.4-es motorral is elég jól megy mert könnyű autó.

nekem csak a kis csomitartó,a váltó mozgása,hangja illetve hogy szerintem magasan ül benne az ember az nem tetszik.

rengeteget utaztam 206ossal,ezeket leszámítva szerintem teljesen jó kis kocsi.

2015. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szívni akarsz akkor nyugodtan
2015. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Régóta tetszik, de eddig mindig csak azt a választ kaptam, hogy franciát ne...
2015. okt. 13. 11:22
 4/8 TheCruve ***** válasza:
Franciát ne...
2015. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Franciából csak a szexet!!!
2015. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

én is ilyen cipőben járok még,olasz kocsim van és nem nem ferrari de azért f-es ez is.

én használtan vettem nagyon olcsón mivel hogy le van nézve,számomra jó befektetés volt én nem bántam meg.

a 206 is jó áron megy.

amiben én utaztam sokat az haveré,ő mondjuk szalonból hozta ki,semmi komoly baja nem volt még eddig 2007 októberi a verda, valamivel 100 000km felett tett eddig bele.

ezeknél a francia,olasz kocsiknál a hanyagság a fő gond szerintem,ha elvan hanyagolva sok hiba előjöhet,nem bírják annyira a nemtörődömséget mint más autók.

ha jó tulajtól veszel kocsit akkor viszont igenis jól járhatsz velük,valamint az alacsonyabb vételi ár is ad egy kis tartalékot ha netán van valami amit orvosolni kell.

2015. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam jókat a 206-osról. Ismertem valakit aki újonnan vette de alig várja hogy lejárjon a hitel mert rengeteget kellett az autójára költeni. Beszéltem egy nepperrel is és ő se dicsérte a 206-ost.

A hátsó hídnak nincs túl nagy élettartama, illetve a kuplung se bírja sokáig.

Igazából évárat függő is lehet mert 1998tól gyártották és talán egészen 2007ig. Biztos az évek alatt változtattak rajta.

Ha ebben az árban akarsz autót akkor én inkább a Cliot ajánlanám. Én is ilyet vettem és megvagyok vele elégedve.

2015. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Dirtboynak: Teljes pipát akartam adni a valaszodra, de véletlenül felrenyomtam, bocs. Köszönöm az utolsó valaszolónak is! Egyébként a másik autó ami még tetszik az a Fiat Punto 2 :) Olyat már vezettem is. Tetszett
2015. okt. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!