Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már balesetközeli élménye...

Volt már balesetközeli élményetek? Netán baleset?

Figyelt kérdés

A ti hibátokból történt, vagy máséból.


Jöhet bármilyen közlekedési eszköz és írjátok le légyszi, melyik úton történt.



2015. okt. 6. 08:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
egy beláthatatlan útkanyarulatba frappánsan elhejezett kereszteződésben. trabantal anyum fordult balra, és a kanyarból szemből jöttek kb90-nel, pont telibe kapták a trabi hátulját. egyedül én sérültem, mivel az ablak szilánkjai beleálltak az arcomba, amit én persze észre se vettem hirtelen. ami érdekesség, hogy a trbant,becenevén gyufásdoboz, kb 3000 forintból ki lett pofozva(festék, ablak, sárvédő), az autó amivel belénkjöttek, totálkáros lett. de a biztosító kifizette. azóta is igérgetik azt a sebességkorlátozó táblát, sokan 100 fölött mennek bele abba a kanyarba.
2015. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
*elhelyezett
2015. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy megúsztátok! Mi lett az arcoddal? Merre van ez a kanyar?
2015. okt. 28. 09:33
 24/31 anonim ***** válasza:
a homlokomba meg a halántékomba beleálltak üvegszilánkok.
2015. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
meg volt egy motoros nyekkenésem, ugyan abban a kanyarban. kb 60-nal mentem, és kiszállt alólam a motor minden előjel nélkül. ha akkor jőn valaki ugyan így, biztos átment volna rajtam mivel átcsúsztam a másik sávba,(kanyar külső íve).ami érdekes, hogy pólóban meg rövidnadrágban voltam, csúsztam a betonon, és se rajtam se a motoron egy karc nem lett.
2015. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Földszintes baromságra csak emeletes választ lehet adni;)


Persze apu mondja akkor az a szentírás tudom, 12 éves koromig kb. nekem is így volt, majd kinövöd.

2015. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én is megyek heti átlagban 700-800km-t, de szerencsére még csak koccanásom se volt.

Olyan viszont már többször is, ami nem sokon múlt. Többnyire olyanok, hogy a stop táblát nem vették figyelembe, vagy jobbról elém kanyarodtak balra és ilyenek... De szerencsére mindig vagy meg tudtam állni vészfékezéssel, vagy volt helyem hova menekülni.

2015. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Beviz Elek ***** válasza:
Beláthatatlan kanyar amiben 90-100 környékén mennek? Ahha...
2015. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ahogy mondod.
2015. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
26-os: Tudod az a baj, hogy te valószínűleg csak ehhez értesz. Beleokoskodni másba, és értelmesen nem emelni a társaság színvonalát. Kinőni már nem fogod, mert valószínűleg nem vagy gyerek. Semmi baj, ilyen emberek is vannak.
2015. okt. 28. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!