Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok figyelni a motorosok...

Szoktatok figyelni a motorosokra? (Info lent)

Figyelt kérdés
Nézitek a tükröt,elengeditek őket,vagy zavarnak?
2010. márc. 14. 14:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ez igaz,viszont ha egy autósnak nekimegy egy motoros maximum a kocsi törik össze,viszont fordítva egy élet árába kerülhet:S Engem amugy nemzavarnak,amikor jo idö van és ülök a dugoba és elhuz melettem egy robogo akkor csak igy átérzem hogy dejo nekik,tudnak haladni.De ezt csak az tudja megérteni,aki motorozik is az autózás mellett.
2010. márc. 14. 16:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem a Suzukisok akarnak megölni, elsőbbséget nem megadni, letolni a járdára.. pedig csak Simsonnal megyek és nem 200-zal D:
2010. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindig szoktam figyelni, próbálom elengedni őket, örülök, ha segíthetek, teljesen függetlenül attól, hogy motoros, kerekes székes, stb. De még így is volt már, hogy levitte egy félkegyelmű robogós a visszapillantóm. Utána őt nem sajnáltam nekiszorítani a padkának. Ellenben mint lakó, tiszta szívemből gyűlölöm őket, amikor éjszaka arra kell ébrednem, hogy már megint egy nyomorult túráztatja a szánalmas gépét. Persze az autók között is van zajos, de a motorok kipufógójának jórésze gyárilag borzasztó hangos, legalábbis én úgy tapasztalom. Ja és borzasztó büdösek is. Be kéne tiltani ezeket a szarokat.
2010. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!