Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok figyelni a motorosok...

Szoktatok figyelni a motorosokra? (Info lent)

Figyelt kérdés
Nézitek a tükröt,elengeditek őket,vagy zavarnak?
2010. márc. 14. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 200-al megy el mellettem városban, tegye. Csak ne balesetveszélyesen. Amúgy nézem a tükröt.
2010. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
áá üres a sor (Dob) (dob) hoppá ez mivolt? á semmi nem karcolta meg a merzsót a hülye kis robogójával. (csatt) (nyeeek)
2010. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Motorozok én is és ezért kiemelten figyelek,és segítek nekik.fordítva amikor motorral vagyok nem mindg kapom vissza de lesz@rom :),aki járművel közlekedik akárhány kerékkel ne idegeskedjen!!!
2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is szoktam motorozni meg autózni egyaránt Budapest belvárosában,én is mindig nézem a tükröket,ha kell kihúzódok,na de most március 8.-án hétfőn is azt láttam,hogy a motoros megy reggel a buszsávban 70-80al ,mögötte a taxis 2centire nyomja neki,mivel ö gyorsabban akart menni és kivágott a motoros elé majd bevágott elé,úgyhogy ott voltam mentem mögöttük ha a taxis kiszáll a motorosnak fix segítettem volna.Kocsimban van egy kis,ha úgy adódott volna lekéseltem volna a g'cibe.Köcsög paraszt Taxisok.Ha meg a kést nem is használtam volna,de ugy összevertem volna a taxis 50 éves f'szszopó fejét,hogy mégegyszer nem vágott volna be egy motoros elé sem. 21/F
2010. márc. 14. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:

én motoros vagyok. szüleim figyelmét mindig felhívom a motorosokra.. ők már tudatosan figyelnek rá (remélem akkor is mikor nem vagyok ott)

amúgy meg fölösleges az autósoknak szándékosan kekeckedni. zavar ha előre megyünk a sorban? nyugodtan told ki a képed elém, 1 visszapillantó ide-oda. csak azért vagyok ilyen mert én mindig lehúzódok, kikanyarodásnál messziről elengedem az autósokat. nagyon ritkán megyek előre, csak ha tényleg sietnék, és látom hogy veszélyes közelség nem lenne. erre mindig csak a bunkókat kapom ki, úgy előz le hogy jönnek szembe is, és a könyököm majd le viszi. a sggembe jön, nemtudom mit szólna ha hirtelen fékeznem kéne és összekaristolódna a konzervdoboza.. szóval kérek minden motorost és autóst (meg midnenkit) hogy figyeljünk egymásra! ne fájjon az autósnak ha a motoros előre megy a sorban, a motoros se legyen agresszív ha valami neki nem tetsző, de még nem a veszélyeztetés kategóriába eső dolgot csinálnak vele.

és ha csak messziről is látja egy kikanyarodni készülő autós a motoros lámpáját, könyörgöm legyen már esze és várja meg míg elmegy, olyan sokan haltak már meg ilyen várakozásra képtelen emberek miatt. balesetmenteset mindenkinek!

2010. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah még annyit kihagytam ,hogy a taxis a motoros mellé ment pofázott meg minden,aztán még kétszer ráhuzta a kocsit,majd áthuzott a piroson.Bassszus videóra kellett volna vennem.
2010. márc. 14. 14:36
 7/13 A kérdező kommentje:
A MOTOR is KÖZLEKEDÉSI ESZKÖZ,figyeljünk oda a motorosokra is,mert így is kivannak téve a veszélynek.Egy esés és annyi,akkor már meg előjön a lelkiismeret furdalás egy életre.Megéri?Ne siessünk,figyeljünk a másikra
2010. márc. 14. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem rettentően idegesítenek.. Jönnek-mennek, cikáznak a sorok között stb. A múltkor is ment előttem de a másik sávban és bármilyen előjelzés nélkül átsorolt az enyémbe.. Hát nem sokon múlott h elcsapjam..
2010. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy sok fiatal kezdő robogós van az utakon,velük azért vigyázni kell.És ha már nekik nincs eszük akkor legalább nektek autósoknak legyen.Hiába idegesítenek,mert megszegik a kreszt tegyük fel,de nekik is vannak szüleik ,nagyszüleik akik nem akarnák kórházban látni gyermeküket,ezért kérek mindenkit ,most,hogy jön a jó idő figyeljünk egymásra
2010. márc. 14. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ők is figyeljenek az autósokra.. Ugyanúgy vannak autósok között is kezdők, fiatalok! Ennek a dolognak kölcsönösnek kéne lenni és nem mindig az autósokat cseszegetni h figyeljenek a motorosokra..
2010. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!