Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom az autóm teljesít...

Hogyan tudom az autóm teljesítményét megnövelni?

Figyelt kérdés
Itt egy 1500-ös, benzines Kombi Ladáról lenne szó. Lehet, hogy sokan azt fogjátok mondani, hogy a bele ölt időböl, pénzből sokkal jobb használt autót tudok venni, de ez a kocsi nagyon a szívemhez nőtt és nem nagyon szeretnék más járművet.

2015. szept. 23. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Steinberg: én a 150-200 ezeret forintban értettem. Ennyiből kifog jönni, ha valaki ért hozzá a legtöbb dolgot meg lehet csinálni otthon is. Én az első motoromat tavaly építettem meg. Egy 296-os tengely van benne. Paramétereit tekintve nagyon hasonlít Havassy 296-os tengelyéhez. Hitelesített padon mérve a 73kW (majdnem 100Le). Gyári 1500-ös blokkból indultam ki. A végső összeg 187 ezer Forint lett. Fogyasztása elfogadható - bár még lehetne rajta javítani - autópályán 110 km/h-s tempó mellett 8,3 l/100km lett.


"széria jó állapotú 1500ös motornál nincs az a forgalmi helyzet,hogy 8litert egyen.Max laboratóriumba"

Ez így nem igaz. Gyári, de jó állapotban 90 km/h sebességnél olyan 7-7,5 litert eszik meg százon. Ez még lejjebb vihető, de akkor ugye az már nem gyári. Ami 8 felett eszik ott már nincs rendben valami, vagy csak szimplán úgy közlekednek vele...

2015. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Steinbergnek!


Nem hiszem magam okosnak. Csupán tíz éve ladázom. Valamit értek hozzá.:)

De te elárultad, hogy milyen tróger vagy hozzá.:D Másik főtengely minek is? Meg hajtókar? Még ha nagyon akarom a dugattyú is elég a gyári...

Ülj le te nagyszájú szerencsétlen! Egyes!

2015. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Másik főtengely minek is? Meg hajtókar? Még ha nagyon akarom a dugattyú is elég a gyári... "


Ja hogy amatőr vagy?!?!Az is maradsz komám.....a ladádban öregedj meg akkor

2015. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De azt egy amatőr is tudja, hogy egy 296-osba nem kell kovácsolt főtengely, hajtókar, dugattyú.;-)
2015. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha sikerült értelmezned amit leírtam,akkor írj majd legközelebb.....
2015. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 veterán vas ***** válasza:
11%

Amikor a motorépítés szóba kerül -főleg ha Lada- hirtelen mindenki autószerelő lesz. Jobb esetben technikus, még jobb esetben tuning-mester.

Egy unalmas esti netezés keretében, sok ember múltjából előkerülnek fokoló-tárcsák, házilag készült zsugorkarok, barkácsolt speer-ek. A konyhafiókban biztosan találni indikátorórát, hidraulikus prést, de még húzatópadot is. Szinte mindenkiről kiderül, hogy a laptopján chip-programokat tárol, (motor és futómű hangolásra) vagy a bérház 7.emeletén is tud motor-fékpadot üzemeltetni.


Akinek nem inge, ne vegye magára, csak mondom, hogy milyen érdekes.... ;)

2015. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!