Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Galant 1. autónak,5...

Mitsubishi Galant 1. autónak,500-ba?

Figyelt kérdés

hello


kb 500e ft-om van (papírok nélkül ) ,és ez-az ami tetszik úgy ,mint egy dupla drága bmw (tetszik is és nem csak "ilyet kapni ennyibe " alapon)

Mit gondoltok? a 4x4-es 2 literest néztem.


2015. aug. 31. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Pont 2 nap múlva leesz 1 év,hogy iylet vettem , én 850-ért hoztam el , de rögtön vezéműszíjat emg görgőket kellet cserélnem , ami ugye utángyártott alkatrészekkel egy 130 volt (gyári cucokkal 220 lett volna..), de én nem bánom,hogy meg vettem. Nekem is ez az első autóm. 2001-es évjáratú , 2l-es , benzines. Eleinte féltem,hogy kcsit nagy lesz (prakolás,manőverezésnél) de kb. 1 hét alatt teljesen megszoktam. Szeretem egyébként,mert nem hagyott még cserben és sosem kell vele szégyenkeznem , mégha jaguar vagy lexus parkol le mellém akkor sem , mert ez egy szép , elegáns , igényes autó. NEM sportautó! Mintahogy a BMW sem az , bár úgyse fogod tudni megállni (főleg az elején) hogy ne húzasd meg párszor (csábító az , hogy be van húzva a fordulatszám 8ezerig:D..) megy is ha kell , de nem ez áll neki jól. Szerintem ami a legjobban való neki az az autópályázás (bár én 90%-ban városban használom) de most nyáron voltam vele kint Stuttgartba , és ott jöttem rá,hogy ez a gép bizony ide lett tervezve , végre otthonára talált. Nagyon szépen leeht vele menni az autpályás tempókat (németben volt hogy 180-at mentem vele tartósabban is) és ott sem éreztem,hogy veszélyben lennék. A másik a kényelem. Úgy mentem ki németbe , hogy összesen 3x álltam emg (1300km) és az út végén is olyan volt kb. mintha az ágyamból szálltam volna ki. Rendkívül komfortos , elegáns és jó vele csak úgy suhanni:) Nah de ezt ritkán adatik meg,mert városban használom, de én itt is szeretem. Fogyasztása városban 8-10 liter. Országúton 6-7 liter. Ez egy megbízható, még a régi tervezési metódusok szerint megkonstruált, kifforrot , Japánban gyártott, precízen összrakott finom gépezet, amire ha vigyáz az ebmer és elvégzi rajta a legalapabb szervízelésket és nem szándékosan akarja kinyírni , akkor szerintem simán elfut 3-400ezer km-t is, úgy,hogy hozzá nem kell nyúlni a motorjához , váltójához meg a főbb szerkezeti részeihez.

Vásárláskor a kaszniját nézzed (nem-e volt törve, nem-e korrodált) mert mondom.. a többi részét elég nehéz galyra vágni.

2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!